کدخبر: 32123 تاریخ انتشار:

تتوی عجیب عابدزاده همه را شوکه کرد!

امیر عابدزاده دروازه بان تیم پونفرادیا اسپانیا با انتشار تصویر بامزه و جذابی در صفحه شخصی اش توجه مخاطبان اش را جلب کرده است.

 تتوی عجیب عابدزاده همه را شوکه کرد!

به گزارش 9 صبح: امیر عابدزاده پسر ارشد احمدرضا عابدزاده در تمام سال های فوتبالی اش زیر سایه شهرت پدرش قرار داشته است.

هر چند این لژیونر مطرح کشورمان دو جام جهانی را در کارنامه خودش دارد و حتی در مقطعی از درخشان ترین دروازه بانان تیم ملی کشورمان بوده است.

اما مدتی است که شانس با او همراه نبوده است. چه در باشگاهی که در آن توپ می زند و این روزها در لیگ دسته دوم اسپانیا اوضاعی خوبی ندارد.

با این وجود این دروازه بان مطرح کشورمان هنوز واکنش خاصی به این اخبار متفاوت نشان داده است.

در همین خصوص عابدزاده کوچک به تازگی استوری جالبی را در صفحه مجازی اش منتشر کرده که با توجه علاقه مندان اش مواجه شده است.

او در این استوری بامزه با نشان دادن یک آلوچه در دستان اش تتوی عجیب روی یکی از انگشتان اش را که به نظر می رسد کلمه “شُکر” باشد لو داده است.

در هفته چهلم لیگ دسته اول اسپانیا، پونفرادینا به مصاف هوئسکا رفت و به تساوی یک بر یک رسید تا با ۴۰ امتیاز در رده بیستم جدول ۲۲ تیمه قرار گیرد و به دسته پایین‌تر سقوط کند.

عابدزاده که با درخشش در تیم ماریتیمو توانست نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد، پس از عملکرد خوب در پرتغال به ناگاه به دسته اول اسپانیا رفت و برای تیم پونفرادینا بازی کرد.

فصل اول، پونفرادینا یکی از تیم‌های مدعی صعود به لالیگا بود ولی در هفته‌های پایانی از رسیدن به پلی‌آف بازماند. امسال اما عملکرد تیم کاملاً افت کرد و از همان ابتدا این تیم برای ماندن تلاش کرد که در نهایت نیز ناموفق ماند.

عابدزاده یکی از مهره‌های خوب پونفرادینا پس از جام جهانی بود. با این حال نتوانست مانع سقوط تیمش به دسته سوم شود. به گفته سایت فوت‌موب، عابدزاده با امتیاز ۶.۸۲، پنجمین بازیکن برتر تیمش نام گرفت. عابدزاده در کل لیگ بر اساس میزان مهار در مسابقات به سیزدهمین دروازه‌بان برتر بدل شد.

پونفرادینا فصل آینده باید در لیگ دسته سوم بازی کند و برای صعود به سطح دوم بجنگد. بعید است بچه عقاب که تجربه دو دوره حضور در جام جهانی و جام ملت‌ها را همراه با تیم ملی ایران دارد، بخواهد در دسته سوم اسپانیا بازی کند!

به نظر می‌رسد بهترین راه جلب توجه امیر قلعه‌نویی و کادرجدید تیم ملی توسط امیر عابدزاده، بازی در لیگ ایران و تیمی است که بتواند در آن فیکس باشد. با توجه به حضور علیرضا بیرانوند در پرسپولیس و علاقه فراوان یحیی گل‌محمدی به این دروازه‌بان، به طور قطع و یقین مقصد بعدی امیر عابدزاده نمی‌تواند پرسپولیس باشد.

آیا ممکن است امیرعابدزاده مسیر دیگری یا اینکه استقلال را انتخاب کند؟ باید منتظر ماند و دید!

amir11_vaghtesobh-584x1024

وبگردی
کدخبر: 32123 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت