کدخبر: 32091 تاریخ انتشار:

تجاوز این مرد معروف به دختر نوجوان خبرساز شد!

بدن‌ساز مشهور که دوره‌های جهانی زیبایی اندام را گذرانده و یکی از افراد مشهور در این حوزه است، قبل از خروج از کشور از اتهامش باخبر شد.

تجاوز این مرد معروف به دختر نوجوان خبرساز شد!

به گزارش 9 صبح، چند ماه قبل دختری جوان به مأموران پلیس شکایت کرد و مدعی شد ازسوی بدن ساز معروفی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

ماجرای آشنایی

این دختر به مأموران گفت: سه ماه قبل در منطقه ای در شمال تهران با مردی جوان آشنا شدم. ما هر دو برای انجام کاری به مرکزی مراجعه کرده بودیم که او نزدیک من شد و شماره تماس داد.

او واقعا اندام زیبایی داشت و قد بلند و چهره مهربانش باعث شد باور کنم فرد صادقی است. شماره تماسش را گرفتم. او به من گفت باید درباره موضوعی که زندگی هردوی ما را تغییر می دهد با من صحبت کند.

بعد از اینکه از آن مرکز بیرون آمدم، با او تماس گرفتم و برای فردای آن روز باهم قرار گذاشتیم. به نظر می رسید مرد مؤدب و بسیار مهربانی است. من فکر می کردم در کنار او خوشبخت می شوم.

در اولین قرار او بسیار مهربان برخورد کرد و گفت از من خوشش آمده است و می خواهد با من ازدواج کند. در قرار دوم که باز هم در پارک بود، باهم خیلی خوب بودیم و حتی شایان برای ازدواج با من برنامه ریزی کرد.

چندبار دیگر هم همین طور گذشت تا اینکه روز حادثه او من را به خانه اش دعوت کرد و گفت چند نفر از نزدیکانش در خانه هستند و می خواهد مرا با آنها آشنا کند.

من که در این مدت از او رفتار بسیار خوبی دیده بودم و فکر می کردم شایان واقعا عاشقم است، حرفش را باور کردم و به خانه اش رفتم، اما بعد از ورود متوجه شدم کسی در خانه نیست و او مرا فریب داده است. شایان به من تعرض کرد.

بعد از گفته های دختر جوان و معرفی او به پزشکی قانونی تأیید شد که او مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. به این ترتیب به دستور قضات شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران متهم بازداشت شد.

متهم منکر رابطه شد

او بعد از دستگیری ابتدا منکر رابطه شد، اما بعد گفت: من و دختر جوان سه ماه قبل آشنا شدیم و واقعا هم قصد داشتم با او ازدواج کنم، اما بعد از مدتی متوجه شدم ما به درد همدیگر نمی خوریم.

متهم گفت: ما باهم رابطه داشتیم و من این را قبول دارم، اما رابطه ما به زور نبود و دختر جوان هم رضایت داشت، بنابراین من به او تعرض نکرده ام و گفته اش درباره تعرض دروغ است.

پرونده با تکمیل تحقیقات برای رسیدگی آماده شد. متهم در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران مورد محاکمه قرار گرفت.

در ابتدای جلسه رسیدگی، دختر جوان در جایگاه قرار گرفت و گفت: بعد از این حادثه من و خانواده ام به شدت تحت تأثیر قرار گرفتیم. من حتی به مرگ فکر کردم و وضع روحی ام به شدت به هم ریخت. حالم اصلا خوب نیست و نمی دانم دقیقا باید چه بکنم تا از این وضعیت رهایی یابم.

پدر و مادرم هم دست کمی از من ندارند. آنها هم خیلی تحت تأثیر قرار گرفته اند. مادرم مدام گریه می کند و به خاطر اینکه آینده ام تباه شده، ناراحت است. شایان زندگی من و خانواده ام را با این کارش نابود کرد.

متهم در جایگاه قرار گرفت

بعد از گفته های این دختر، متهم در جایگاه قرار گرفت. او اتهام را رد کرد و گفت: من به این دختر به عنوان فردی که می توانم با او ازدواج کنم نگاه کردم و با هم رفت وآمد و رابطه داشتیم و در مدتی هم که با او بودم همیشه خوش رفتار بودم، اما بعد از سه ماه متوجه شدم او زنی نیست که بتواند در کنار من باشد.

من یک بدن ساز حرفه ای و مشهور هستم و زندگی ام ملزومات خاصی دارد، به همین دلیل از او جدا شدم. در مدتی هم که جدا بودیم مشکلی نبود تا اینکه او متوجه شد من قصد دارم با یک دختر جوان که پزشک است و در لندن زندگی می کند، ازدواج کنم.

من داشتم آماده سفر به لندن می شدم که این دختر متوجه شد و از من شکایت کرد. چند روز مانده به سفرم بود که من بازداشت شدم و تازه فهمیدم چه اتفاقی افتاده است.

متهم ادامه داد: من به این دختر گفتم که با این کارش زندگی ام را خراب می کند، او گفت فقط در شرایطی حاضر است شکایتش را پس بگیرد که من صد میلیون تومان به او بدهم.

متهم گفت: من فرد ثروتمندی هستم و در مدتی که با دختر جوان رابطه داشتم، این موضوع را متوجه شده بود، به همین دلیل هم با این روش قصد اخاذی از من را دارد و می خواهد زندگی ام را خراب کند.

قضات با پایان جلسه دادگاه برای تصمیم گیری در این زمینه وارد شور شدند.

وبگردی
کدخبر: 32091 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت