کدخبر: 31661 تاریخ انتشار:

زنِ مهدی قائدی باز با یک عکس غیراخلاقی اینستاگرام را بهم ریخت!/ عکس

مهدی قایدی بازیکن تیم استقلال می باشد که حالا در حواشی نیز غلت میزند و اینبار با استوری عاشقانه همسرش مورد توجه قرار گرفت.

  زنِ مهدی قائدی باز با یک عکس غیراخلاقی اینستاگرام را بهم ریخت!/ عکس

به گزارش 9 صبح، این رواز مهدی قایدی تو روزای شانسش به سر میبره و در حال حاضر هم با 12 گل زده شده نفر دوم آقای گل لیگ شد. مهدی قایدی از دسته بازیکنان به شدت مشهور و حاشیه داری هستش که اصلا نیمی از شهرتش بابت همین جنجالاتی هستش که حوالی خودش و خانومش ساخته میشه، حالا یا به صورت خواسته و یا ناخواسته! مهدی قایدی خودش به تنهایی چندان اهل لوس بازی نیست که البته بیشتر آقایون فوتبالیست چنین هستند و بیشتر خانوماشونن که علاقمندن تا با موارد اینچنین دیده بشن.

ستاره معصومی همسر مهدی خان می باشد که با فاصله سنی عجیبشون همیشه مورد توجه قرار گرفتن اما خب باید گفت یه ضرب المثلی هست که میگه علف باید به دهن بزی شیرین بیاد دیگه! ستاره معصومی رو میشه از جنجالی ترین خانوما میون همسران بازیکنان دونستت که در حال حاضر هم بیش از نیم میلیون دنبال کننده داره. همسر سپهر حیدری در تعداد فالوور رکورد زده اما خب باید گفت در بولد بودن و ساخت جنجال اون ستاره بانو هستش که صدر نشینه!!! ستاره معصومی در صفحه اینستاگرامش استوری های بسیاری منتشر میکنه و گاهی هم برای پستاش از تصاویر خاص استفاده میکنه. اما اینبار در استوری خانوم خانوما صحنه ای عاشقانه دیدیم که با یه جمله تنگش کار رو تموم کرده بود. در ادامه این استوری رو مشاهده می کنید.

مهدی قایدی تا به اینجا اونقدری نشونه و رد پا گذاشته که همسرش تنها زنش نیست و یه جورایی تصمیم گیرنده تمام اتفاقات زندگی شخصی و فوتبالیه مهدی هستش و از طرفی هم انگاری یه مدیر برنامه پشت پرده ای برای مهدی شده! ستاره معصومی هفت سال از مهدی بزرگتره و تا به حال بارها برای این موضوع که مهدی جای بچته و از این حرف هایی که کاربرا میگن رنجیده اما خب ظاهرا اونچه که کاملا مشخصه اینه که ستاره معصومی به هییییچ عنوان این موارد رو به روی خودش نمیاره تا کسی هم از ناراحتی این چهره خوشحال نشه.

مهدی قایدی و ستاره بانو در سال 98 بود که ازدو.اج کردند و حواشی تک نفره مهدی قایدی تبدیل به دونفر شد و حالا قوی تر از پیش به سمت جلو حرکت میکنند.

قائدی

تا به اینجا هنوز هم چهره ساره معصومی رو ندیدین اما خب در ادامه بیشتر با این خانوم خانومای دهه هفتاید آشنا خواهید شد. چرا که ستاره معصومی انواع و اقسام عمل های زیبایی و ژل های تزریقی و بوتاکس و خلاصه هر چیزی که فکرشو کنید انجام داده و همیشه هم با میکاپ هایی درست حسابی دیده میشه و البته فیلترررر اینستاگرامی.

اما همین سال گذشته بود که ستاره معصومی با چهره خودش آشنا شد. میگین یعنی چی؟ خانوم خانوم در حالی که تو لایو بود و فیلتر بر روی چره انداخته بود، به درد کسایی دچار شد که یهو فلیتر از روی صورتشون میپره و هر آنچه که واقعیته نمایان میشه، دچار شد.

وبگردی
کدخبر: 31661 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت