کدخبر: 9999 تاریخ انتشار:

راهکار سرمربی بارسلونا برای تحریم آمریکا

ژاوی نمی‌تواند در اولین بازی بارسا در تور پیش فصل، این تیم را هدایت کند و برادرش «اسکار هرناندز» در بازی مقابل اینتر میامی نقش مربی آبی اناری‌ها را بازی خواهد کرد.

به گزارش 9 صبح، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا امروز هم موفق به سفر به آمریکا نشد و در دیدار آبی اناری‌ها مقابل اینترمیامی روی نیمکت این تیم نخواهد بود. ژاوی هرناندز که به دلیل مشکلات مرتبط با گذرنامه نتوانسته بود کاروان تیم فوتبال بارسلونا را برای اردوی پیش فصل در آمریکا، همراهی کند، در آخرین تلاش‌ها، امروز هم به دلیل برخی مشکلات اداری موفق به اخذ گذرنامه و سفر به آمریکا نشد.

با این حساب، ژاوی نمی‌تواند در اولین بازی بارسا در تور پیش فصل، این تیم را هدایت کند و برادرش «اسکار هرناندز» در بازی مقابل اینتر میامی نقش مربی آبی اناری‌ها را بازی خواهد کرد. ژاوی که در دوران حضور در تیم فوتبال السد قطر سه بار برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا به ایران سفر کرده بود، حالا به همان دلیل برای ورود به خاک آمریکا نیاز به کسب مجوز ویژه دارد تا بتواند به شاگردانش ملحق شود، اما او که پیش از این هم به‌عنوان بازیکن و هم در کسوت مربی با نمایندگان ایران پیکار کرده بود، مشخص نیست چه زمانی به آمریکا می‌رسد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار