کدخبر: 9997 تاریخ انتشار:

یک سوال مهم از آجرلو درباره‌ی وریا غفوری

کاپیتان استقلالی‌ها در خلال چند استوری و پست اینستاگرامی از این تیم جدا شد. در این میان باشگاه استقلال چه کرد؟

به گزارش 9 صبح، شایعات در این تابستان به واقعیت پیوست و وریا غفوری از تیم محبوبش کنار گذاشته شد. آن هم درست چند هفته بعد از بالا سر بردن جام قهرمانی لیگ برتر. درباره وریا غفوری شایعات فراوان است. اتفاقات هم زیاد است. اما هیچ‌گاه کسی این شایعات را به صورت رسمی تایید نمی‌کند. شایعات تایید نمی‌شوند، ولی اتفاقات متاثر از آن را به خوبی می‌بینیم. از حذف عکس وریا و عدم نمایش آن در رسانه ملی تا حذف نامش در یک مسابقه معمولی. از خط خوردن از تیم ملی تا جدایی از باشگاه محبوبش.

اما حتی اگر به شایعات هم توجه نکنیم همچنان پرسش‌های بی‌پاسخ زیادی درباره‌ی وریا غفوری وجود دارد. فرضا قبول کنیم که عدم دعوت وریا به تیم ملی، به خاطر مسائل فنی است و عدم تمدید قرارداد استقلال با او هم دلیلی فنی دارد. اما این سوال همچنان پدید می‌آید که چرا جدایی محبوب‌ترین کاپیتان چند دهه اخیر استقلال از این تیم باید در چنین وضعیتی رخ بدهد؟

چرا باشگاه به صورت رسمی این مسئله را اعلام نکرده است؟ چرا برای بهترین کاپیتان استقلال با سطح بالای محبوبیت، هیچ مراسم خداحافظی آبرومندی گرفته نشد؟ آیا شان باشگاه استقلال با این تاریخچه، چنین رفتاری است؟ باشگاهی با این همه افتخار آیا نباید به یکی از موثرترین بازیکنان تیمش که در میان مردم محبوب است احترام بگذارد؟ این سوالی است که سردار آجرلو باید به آن پاسخ بدهد؛ چرا باید جدایی کاپیتان تیم تنها در چند استوری شروع و تمام شود؟

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار