کدخبر: 9880 تاریخ انتشار:

افشاگری عجیب درباره استقلال ؛ دستور دادند پرسپولیس قهرمان نشود!

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به حضور سرمربی پرتغالی در استقلال گفت که ساپینتو شلوغ‌کاری می‌کند و داور را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

افشاگری عجیب درباره استقلال ؛ دستور دادند پرسپولیس قهرمان نشود!

به گزارش منیبان؛ بهنام طاهرزاده در خصوص عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: یحیی تیم را خیلی خوب جمع کرده، اما به دو تا بازیکن خارجی خوب برای خط حمله نیاز است تا در کنار دو مهاجم فعلی، هم ایجاد انگیزه بیشتری شود و هم نتیجه بهتری به دست بیاید.

وی ادامه داد: پرسپولیس در تمام نقاط زمین بازیکنان خوبی را گرفته اما در خط حمله هنوز نتوانسته کاری انجام دهد و اگر دو بازیکن خوب خارجی جذب نشوند، مشکلات سال گذشته تکرار خواهد شد. پرسپولیس در فصل پیش هم فقط در گلزنی مشکل داشت وگرنه می‌توانست با همه شرایطی که ایجاد شد، قهرمان شود. سال گذشته از موقعیت‌های‌مان استفاده نمی‌کردیم و حتی در فاصله یک متری با دروازه هم مهاجمان توپ را بیرون می‌زدند و این اصلاً آمار خوبی برای پرسپولیس نبود.

طاهرزاده با اشاره به اینکه بعد از رفتن مهدی طارمی و علی علیپور پرسپولیس نتوانسته مهاجم ششدانگ به خدمت بگیرد، تصریح کرد: پرسپولیس فوروارد ششدانگ می‌خواهد. خارجی‌هایی که سال گذشته آمدند اصلاً در حد و اندازه پرسپولیس نبودند و انتظارات را برآورده نکردند. خوشبختانه یحیی به موقع در کادرفنی و بازیکنان تغییر ایجاد کرد اما هنوز کار تمام نشده و اگر قهرمانی می‌خواهیم باید حداقل دو مهاجم زهردار بگیرند. این همه موقعیت ایجاد می‌شود اما اگر از آنها استفاده نشود، فایده‌ای ندارد و این مشکل باید برطرف شود.

مهاجم پیشین سرخپوشان در مورد اضافه شدن سیدجلال حسینی به کادرفنی سرخپوشان گفت: این یک اتفاق خیلی خوب بود که از نظر روحی- روانی به نفع پرسپولیس است. سیدجلال باتوجه به اینکه کاپیتان تیم بوده رابطه خوبی هم با بازیکنان و هم کادرفنی دارد و حالا در نقش مربی می‌تواند رابط خوبی بین بازیکنان و یحیی گل‌محمدی باشد. این یک تصمیم خیلی خوب و معقول از سوی یحیی گل‌محمدی بود. به این شکل هم سیدجلال حسینی حفظ و هم جو فضای مجازی هم به سودش شد. هواداران از این تصمیم خوشحالند، سیدجلال حسینی محبوبیت دارد و با حفظ او در کادرفنی هواداران با کادر فنی رابطه خوبی خواهند داشت. یحیی گل‌محمدی در این زمینه خیلی با سیاست عمل کرد، خصوصاً در مقطعی که تغییرات زیادی در کادر فنی ایجاد شده و حمید مطهری هم رفته است. با اضافه شدن سید جلال به کادرفنی، استحکام و رفاقت قبلی بر جا می‌ماند.

طاهرزاده در پاسخ به این سؤال که با این شرایط چقدر شانس برای قهرمانی پرسپولیس در فصل جدید لیگ برتر قائل است، خاطرنشان کرد: سال گذشته هم ما قهرمان بودیم. کارشناسان داوری گفتند از ۱۶ پنالتی‌ای که برای استقلال گرفته شد، ۹ تای آن به حق و درست نبود، دو امتیاز هم که از گل گهر کم کرده و به این تیم دادند، از این امتیازها نگاه کنید که چقدرش به کمک استقلال آمد تا قهرمان لیگ برتر شود. یکسری حواشی هم برای پرسپولیس ایجاد کردند و همه اینها دست به دست هم داد تا استقلال قهرمان شود. برخی دستورات صادر شد که باید تیم دیگری جز پرسپولیس که ۵ سال قهرمان شده، قهرمان لیگ برتر شود. سال گذشته هم عملکرد یحیی و تیمش خیلی خوب بود و حالا با تغییراتی که در کادرفنی و بازیکنان ایجاد شده، شرایط بهتر خواهد شد. اگر دو مهاجم خارجی هم بیایند شک نکنید که ۴،۵ هفته مانده به پایان لیگ، پرسپولیس با اختلاف امتیاز بالا قهرمان خواهد شد.

بازیکن پیشین سرخپوشان در مورد سایر رقبای پرسپولیس در فصل پیش رو گفت: فولاد تیم خوبی است، بازیکنان خوبی را جمع کرده و قطعاً یکی از رقبای اصلی پرسپولیس خواهد بود. استقلال هم به هرحال قهرمان شده و مربی کاربلدی را آورده‌اند که می‌تواند مسائل حاشیه‌ای را مدیریت کند. در کارنامه و روزمه ساپینتو شلوغ کاری کنار زمین هست و می‌تواند روی داوران تاثیرگذار باشد. سپاهان هم طبیعتاً مدعی است، تراکتور هم می‌تواند به این جمع اضافه شود، ضمن اینکه گل‌گهر و مس هم هزینه خوبی انجام داده و خوب یارگیری کرده‌اند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت