کدخبر: 9838 تاریخ انتشار:

بازیکن معروف تیم ملی والیبال سرآشپز شد!

ملی‌پوشان به صرف غذای ایرانی خانگی ظهر شنبه مهمان امیرحسین اسنفدیار و علیرضا طلوع کیان شدند.

بازیکن معروف تیم ملی والیبال سرآشپز شد!

به گزارش 9 صبح،تیم ملی والیبال کشورمان ۸ خرداد ۱۴۰۱ به منظور برگزاری آخرین مرحله اردوی آمادگی خود پیش از آغاز رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ راهی بلگراد شد؛ از آن تاریخ تاکنون ملی‌پوشان کشورمان به ایران بازنگشته‌اند و درگیر رقابت‌های تدارکاتی و لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ هستند.

مردان والیبال کشورمان پس از پایان مرحله مقدماتی رقابت‌های لیگ ملت‌ها که با درخشش و صعود تیم ملی ایران به مرحله نهایی همراه بود، با توجه به زمان محدود تا آغاز مرحله نهایی در گدانسک اردو زدند و تمرینات خود را در دو نوبت صبح و عصر پیگیری کردند تا به این ترتیب سفر کاروان والیبال ایران طولانی‌تر شود.

بازیکن تیم ملی والیبال سرآشپز شد! +عکس

با توجه به دوری بیش از ۴۵ روزه ملی‌پوشان از ایران، خستگی تمرینات فشرده و مسابقات پی‌درپی، با درخواست بازیکنان و موافقت کادر فنی، امیرحسین اسنفدیار اعلام آمادگی کرد تا در روزهای باقیمانده از اردو در رستوران هتل برای ملی‌پوشان غذای ایرانیِ خانگی آماده کند.

پس از هماهنگی‌ها انجام شده و تهیه مواد لازم، رستوران هتل تمام امکانات مورد نیاز را در اختیار امیرحسین اسفندیار و علیرضا طلوع‌کیان گذاشت. به این ترتیب مربی و بازیکن تیم ملی کشورمان پس از تمرین بدنسازی در نوبت صبح به تهیه غذای ایرانی (مرغ و کباب به همراه برنج) پرداختند که این موضوع ضمن خوشحالی بازیکنان، موجب جلب توجه لهستانی‌ها هم شد.

منبع: فارس

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت