کدخبر: 9685 تاریخ انتشار:

استقلال دوباره سراغ کاوه رضایی رفت

در حالی که باشگاه استقلال اعلام کرده بود تا کاوه رضایی از ایفمارک در ایران تست سلامت نیاورد، با او مذاکره نخواهد کرد، حالا شنیده می شود کاوه رضایی در راه بازگشت به استقلال است.

به گزارش 9 صبح ، مذاکرات باشگاه استقلال با کاوه رضایی به پایان رسید و پیش نویس قرارداد همکاری میان طرفین آماده شد. با وجود توافق قبلی دو طرف، وجود برخی مشکلات در تنظیم قرارداد، انتقال رسمی را به تعویق انداخت اما اکنون قرارداد جدیدی تنظیم شده است.در قرارداد جدید تمامی موارد همکاری لحاظ شده است هیچ گونه اختلافی دیده نمی‌شود.رضایی نیز قبول کرده است در ایفمارک تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارد.خبر این انتقال خیلی زود رسمی و این بازیکن نیز به زودی برای حضور در تمرینات وارد تهران خواهد شد.

از نگاه باشگاه استقلال تنها مانع بر سر راه همکاری طرفین، خودداری عارف غلامی از شرکت در تست پزشکی ایفمارک بود و اگراین خبر موثق باشد، اینگونه به نظر می رسد که کاوه رضایی پذیرفته در ایفمارک تست بدهد. پیش از این به باشگاه استقلال خبر داده بودند کاوه رضایی مصدوم است و درست به همین دلیل باشگاه استقلال نتیجه تست پزشکی بلژیک را از کاوه رضایی و ایجنت او نمی پذیرفت.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار