کدخبر: 9575 تاریخ انتشار:

پادرمیانی عادل فردوسی‌پور برای ستاره استقلالی

با پادرمیانی عادل فردوسی‌پور، سیاوش یزدانی به تمرینات ملوان باز خواهد گشت.

به گزارش 9  صبح، به دنبال حواشی که برای سیاوش یزدانی در برنامه عادل فردوسی پور به وجود آورد و باعث عصبانیت شدید انزلی‌چی‌ها در فضای مجازی شد، شنیدیم عادل فردوسی پور طی تماس تلفنی با پژمان نوری و مازیار زارع از آن‌ها خواسته تا یزدانی را ببخشند. یزدانی در برنامه جدید فردوسی پور، علیه مدیران استقلال، فرهاد مجیدی و البته باشگاه ملوان به کنایه حرف‌هایی زده بود که عجیب به نظر می‌رسید. یزدانی در برنامه عادل گفته بود که نمی‌خواهم برای ملوان بازی کنم و وقتی این حرف او با واکنش تند هواداران ملوان مواجه شد، دوباره یزدانی عنوان کرد که من از نظر روحی در شرایط خوبی نبودم و آن حرف‌ها را به زبان آوردم.

وی سپس با اشاره به زحماتی که پژمان و مازیار در مدت حضورش در پادگان حسن رود برای او کشیدند، گفت: از هر دوی این عزیزان بی نهایت سپاسگزارم. من سرباز ملوان هستم و باید این تیم را در لیگ برتر همراهی کنم. قول می‌دهم با تمام وجود برای ملوان بازی کنم چراکه هدف بعدی من تیم ملی است و می‌خواهم با پیراهن ملوان به تیم ملی هم برسم. هواداران ملوان، من را ببخشند؛ حتما در لیگ برتر جبران خواهم کرد.

طبق آخرین خبر‌های رسیده از انزلی، گویا پس از تماس عادل با پژمان و مازیار قرار است سیاوش یزدانی در تمرینات ملوان شرکت کند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار