کدخبر: 9305 تاریخ انتشار:

احتمال جدایی وریا از استقلال بالا گرفت

با توجه به اینکه زمان زیادی از شروع نقل و انتقالات گذشته و پیشرفتی در مذاکرات استقلال و وریا غفوری به وجود نیامده، در نتیجه احتمال جدایی کاپیتان آبی ها زیاد است.

به گزارش 9 صبح، موضوع تمدید قرارداد وریا غفوری با استقلال، یکی از سوژه های داغ هفته های گذشته فوتبال ایران است. کاپیتان آبی ها در پایان لیگ گذشته قراردادش به پایان رسید و اکنون بازیکن آزاد به شمار می رود. با این حال تاکنون تماسی بین طرفین برقرار نشده است.وریا چندین بار و در روزهای گذشته با انجام مصاحبه های مختلف اعلام کرد که منتظر تماس مدیران باشگاه است تا قراردادش را با آبی ها تمدید کند. با این حال، از آغاز فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران مدت زیادی می گذرد اما هیچ پیشرفتی در روابط بین وریا و باشگاه ایجاد نشده و همین مسئله، احتمال جدایی او را افزایش داده است.چندی پیش بود که جواد نکونام سرمربی فولاد در واکنش به شایعه توافق غفوری با این تیم، مذاکره با کاپیتان استقلال را تایید کرد و گفت: «وریا یکی از بهترین های ایران است و دوست داریم در خدمتش باشیم. با او صحبت کردم. اگر شرایط خوب باشد، دوست دارم او در استقلال بماند، چون به این تیم علاقه دارد».

حالا و در شرایطی که استقلال تقریبا با اکثر بازیکنانی که تمایل به حفظش داشته، وارد مذاکره شده و قراردادی برخی از آنها نیز تمدید شده است اما صحبتها و مذاکراتی که بین باشگاه و کاپیتان انجام شده به توافق مشترک منجر نشده تا  بعد از دوره شش ساله وریا در استقلال، او احتمالا در جمع شاگردان جواد نکونام به میدان برود.حتی اخباری نیز به گوش می رسد که غفوری پیش قراردادی با اهوازی ها به امضا رسانده ولی از مدیران فولاد درخواست کرده است که تا روزهای پایانی بازار نقل و انتقالات منتظر تماس مدیران استقلال بماند که این اتفاق هرگز رخ نداده و اگر اتفاق خاصی در ساعات پیش رو رخ ندهد، غفوری به صورت رسمی با پیراهن فولاد عکس یادگاری خواهد گرفت.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار