کدخبر: 8694 تاریخ انتشار:

ریسک بزرگ ساپینتو: نشستن بر صندلی فرهاد مجیدی و وعده نجومی

ریکاردو ساپینتو به استقلال آمده و گویا هیجان لازم برای تکرار موفقیت‌های این تیم را هم دارد.

به گزارش 9 صبح، سرانجام ریکاردو ساپینتو در استقلال آفتابی شد و مثل ویدئو‌هایی که از او دیده بودیم بسیار پرشور و حرارت هم بود. این مربی پرتغالی اولین کنفرانس خبری‌اش را با وعده‌ای فوق‌العاده برای استقلالی‌ها به پایان رساند. کسب چهارجام! یکی از ترس‌های انتخاب جانشین فرهاد مجیدی نشستن روی صندلی رکورد‌ها بود. فرهاد مجیدی کلکسیونی از رکورد‌ها را در استقلال بر جای گذاشت که تنها رکورد کسب قهرمانی بدون شکست این تیم موجب می‌شد تا کمتر کسی لایق نشستن روی صندلی او باشد.

شاید یکی از دلایلی که خیلی از گزینه‌های ایرانی را از نشستن روی صندلی استقلال مایوس کرد همین وضعیت بود. توقع بالای تماشاگر‌ها و هدایت تیمی که با چنین صلابتی قهرمان شده کار هرکسی نیست.با این حال بعد از ۱۹ روز جانشین فرهاد مجیدی پیدا شده و معلوم است که انگیزه کافی برای تکرار قهرمانی‌های استقلال را دارد. ساپینتو که یک مربی هجومی و هیجانی است در اوپلین کنفرانس خبری‌اش در تهران گفت که کار خاصی نمی‌خواهد انجام دهد و تنها چهار جام برای این تیم می‌آورد. از آنجایی که قرارداد او دو ساله است احتمالا او روی دو جام در هر سال حساب بازکرده است.

او در این کنفرانس خبری گفت: قبلا با مدیرعامل باشگاه صحبت کردم. از من نخواهید کار خارق‌العاده‌ای انجام بدهیم. فقط می‌خواهم ۴ قهرمانی برای استقلال بیاورم!البته در کارنامه مربیگری ساپینتو این تعداد جام دیده نمی‌شود، ولی به هر روی فوتبال ایران با اتمسفر خاص خودش هر وضعیتی را ممکن می‌کند. از جمله اینکه استقلالی‌ها امیدوارند ساپینتو روی این وعده‌اش بماند و بر تعداتد جام‌های‌شان بیفزایند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار