کدخبر: 8693 تاریخ انتشار:

شاه‌ماهی در تور استقلال می‌افتد؟

مهدی مهدی‌پور پیشنهاد‌های خوبی از کشور‌های همسایه دارد و در صورت جداشدنش از استقلال چه کسی جانشین او در میانه میدان می‌شود؟

به گزارش9 صبح ، استقلال احتمالا ترکیب فصل قبلش را با تقریب خوبی حفظ خواهد کرد. با این حال در یکی دو پست احتمالا تغییراتی خواهد داشت. یکی از نگران‌کننده‌ترین‌هایش میانه میدان است. جایی که مهدی مهدی‌پور نمایش خوبی از خودش نشان داده و حالا مشتری‌های خوبی در کشور‌های همسایه دارد. در صورتی که مهدی‌پور از استقلال جدا شود چه بازیکنی جانشین او می‌شود؟ از علی کریمی، امید ابراهیمی و سعید عزت‌اللهی به عنوان جانشین‌های او در استقلال یاد می‌شود. در این میان سعید عزت‌اللهی به خاطر شرایط سنی، کیفیت بازی و حضور در جام‌جهانی و درآمد‌های احتمالیش برای استقلال گزینه جذابی به حساب می‌آید.

امید استقلالی شدن عزت‌اللهی حالا با قرار گرفتن در لیست مازاد الغرافه دو چندان هم شده. مصدومیت‌های متوالی هافبک ملی پوش ایرانی باعث شد تا این بازیکن بعد از اتمام دوران حضور قرضی اش در قطر در لیست خروج قرار بگیرد. استراماچونی سرمربی سابق استقلال روی نیمکت الغرافه دست به کار شده تا تیمش را برای فصل آینده تقویت کند. یاسین براهیمی ستاره ملی پوش الجزایری الریان اولین خرید استراماچونی در خط میانی است که جانشین عزت اللهی خواهد شد.

با قرار گرفتن عزت اللهی در لیست فروش الغرافه مسیر برای استقلال برای جذب مهاجم ملی پوش ایرانی هموار شده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار