کدخبر: 8533 تاریخ انتشار:

بمب واقعی پرسپولیس امروز منفجر می‌شود؛ شاه‌ماهی در تور

مهمترین گزینه بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران با پرسپولیس به توافق رسیده است.

به گزارش 9 صبح؛ پرسپولیسی‌ها این روز‌ها در آسمان سیر می‌کنند. آن‌ها یکی پس از دیگری ستاره‌های موجود در بازار نقل وانتقالات را جذب می‌کنند و فرصت به هیچ رقیب دیگری در این زمینه نمی‌دهند. در شرایطی که استقلال و سپاهان روز‌های به نسبت آرامی را سپری می‌کنند، پرسپولیس طوفانی ظاهر شده است.

این تیم همین حالا دو لژیونر سرشناس را به تهران برگردانده و ۳ ستاره باشگاه سپاهان را هم خریده است. با این حال، کار در این باشگاه تمام نشده و به نظر می‌رسد بمب واقعی پرسپولیس قرار است امروز منفجر شود. آنطور که از شواهد امر پیداست سعید صادقی، ستاره‌ای که باشگاه‌های استقلال و سپاهان برای داشتنش حاضر هستند هزینه زیادی انجام دهند با یحیی توافق کرده و قرار است امروز قرارداد ۲ ساله‌اش را امضا کند. صادقی که از تیم‌های اماراتی هم پیشنهاد مالی بسیار خوبی دارد از مدت‌ها قبل به واسطه گل‌سازی‌های زیاد و البته شم گلزنی بالا مورد توجه باشگاه‌های ایرانی قرار گرفته است و از او به عنوان شاه‌ماهی بازار یاد می‌شود.

پرسپولیس از مدت‌ها قبل به دنبال جذب این بازیکن بود، ولی به نظر می‌رسد ترافیک بالای هافبک‌های پرسپولیس صادقی را برای حضور در این باشگاه مردد کرده است. این موضوع با تغییر تاکتیک یحیی گل‌محمدی حل شده است. او به سعید صادقی قول داده وحید امیری را به عنوان دفاع چپ بازی می‌دهد تا جا برای حضور فیکس این بازیکن در میانه میدان باز شود. به نظر می‌رسد همین وعده باعث شده تا صادقی خیالش از حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس راحت شود.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار