کدخبر: 8410 تاریخ انتشار:

نه پرسپولیس نه تیم قطری، نورافکن در اصفهان می‌ماند

درحالی‌که سه مهره تاثیرگذار فصل پیش سپاهان با پایان قراردادشان راهی پایتخت شده‌اند این باشگاه به هیچ بازیکنی رضایت‌نامه نمی‌دهد.

به گزارش 9 صبح، فصل نقل و انتقالات تابستانی امسال سپاهان کاملا متفاوت با فصل گذشته شروع شده است. زردپوشان فصل پیش خیلی زود فعالیت خود را در بازار نقل و انتقالات شروع کردند و تیم پرستاره‌ای را برای لیگ بیست و یکم بستند.

این تابستان اما کار برای این باشگاه پیچیده‌تر است چرا که هنوز تکلیف نیمکت سپاهان مشخص نشده است. سپاهان در روزهای اولیه نقل و انتقالات سه بازیکن فصل گذشته خود را پایان قراردادشان از دست رفته دید. دانیال اسماعیلی‌فر و سروش رفیعی به پرسپولیس و سجاد شهباززاده به استقلال رفتند؛ همچنین زمزمه‌هایی مبنی بر پرسپولیسی شدن گولسیانی نیز وجود دارد. در این شرایط اما شنیده می‌شود تیم‌های دیگر خواهان ستاره‌های تحت قرارداد سپاهانی‌ها هستند اما اینطور که پیداست مدیران طلایی‌پوشان به هیچ‌وجه و با هیچ رقمی قصد صدور رضایت‌نامه و از دست دادن بازیکنان‌شان را ندارند‌.

شهریار مغانلو، محمدرضا حسینی و البته امیدنورافکن بازیکنان تحت قرارداد سپاهان هستند که باتوجه به داشتن قرارداد نمی‌توانند اصفهان را ترک کنند. نورافکن یکی از مورد توجه‌ترین ستاره‌های سپاهان است که مدت‌ها است صحبت‌هایی مبنی بر حضورش در پرسپولیس مطرح می‌شود اما ماجرا جایی جالب می‌شود که پیشنهاد پانصدهزار دلاری یک تیم از لیگ ستارگان قطر نیز باعث نشده مدیران این تیم از امیدنورافکن در فصلی که کار برای سپاهان سخت شده بگذرند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار