کدخبر: 8327 تاریخ انتشار:

شرایط اسفناک قهرمان لیگ برتر

"قهرمان لیگ برتر، روزهای خوبی را سپری نمی کند."

به گزارش 9 صبح، جمله اول این گزارش، جمله ای است که از زبان بسیاری از هواداران استقلال در فضای مجازی و حتی فضای هواداری، شنیده می شود و بسیاری از هواداران استقلال، چنین نظری دارند. فرهاد مجیدی اولین کسی بود که اجازه نداد شیرینی قهرمانی استقلال، دوام زیادی داشته باشد و با جدایی ناگهانی‌اش از استقلال، هواداران این تیم را شوکه کرد.

در شرایطی که مدیران استقلال هنوز تکلیف جانشین مجیدی را مشخص نکرده‌اند، گزینه‌هایی برای نیمکت این تیم گمانه زنی شده که هیچکدام از آنها باب میل هواداران استقلال نبوده است. حتی گزینه‌هایی مثل امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام هم نتوانستند طرفداران استقلال را راضی کنند.حالا که نام الکساندر نوری هم مطرح شده، باز هم هستند استقلالی‌هایی که نگرانند مبادا تیم محبوبشان نتواند با تغییراتی که در کادر فنی تیمشان ایجاد شده، از عنوان قهرمانی‌اش دفاع کند.

از دید هواداران نگران استقلال، پرسپولیس در 5 فصلی که قهرمان لیگ شد، جدا از ثبات در کادر فنی، فعالیت خوبی در بازار نقل و انتقالات داشت و امسال هم که بازار را به دست گرفته منتهی استقلال هنوز هیچ کاری نکرده و بازیکنانی هم که در بازار شایعات به این تیم لینک شده، نامهای چندان دندان‌گیری نیستند. هیچ اتفاق خاصی هم در نقل و انتقالات استقلال نیفتاده و همین باعث شده طرفداران استقلال، حسابی از مدیریت شاکی باشند.این وسط نامشخص بودن تکلیف مدیریت این باشگاه و احتمال حضور مصطفی آجورلو در انتخابات فدراسیون فوتبال باعث شده که بسیاری از طرفداران استقلال، حس خوبی نسبت به آینده تیمشان نداشته باشند. باید دید مدیریت استقلال در روزهای آینده برای راضی کردن هوادارانش چه خواهد کرد و یا اصلا کاری خواهد کرد؟

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار