کدخبر: 8325 تاریخ انتشار:

دبل پرسپولیس در ناکامی جذب مهاجم برزیلی

در حالی که طی چند روز گذشته اخباری درباره حضور کاسیانو مهاجم برزیلی باشگاه ویزلا منتشر شد و این بازیکن در گفت و گو با یک رسانه پرتغالی هم از علاقه خود برای حضور در جمع قرمزها صحبت کرده اما حضور این بازیکن در ایران و باشگاه پرسپولیس منتفی شد.

به گزارش 9 صبح، این مهاجم که قرار بود در نقل و انتقالات زمستانی به پرسپولیس بیاید اما در آن مقطع رقم بالای رضایتنامه او باعث شد این اتفاق نیفتد و یحیی به جذب تمیروف کفایت کند. حالا هم که پرسپولیس پول دارد و این بازیکن خودش ابراز علاقه کرده که به پرسپولیس بیاید، دو دلیل موجب شده تا انتقالش به پرسپولیس برای بار دوم  کنسل شود.گفته می شود دلیل اول پیشنهاد باشگاه سامسون اسپور ترکیه به این بازیکن است که قیمت بالاتری نسبت به پرسپولیس ارائه داده است و قصد دارد با کاسیانو قرارداد امضا کند، همین موضوع موجب شده تا کاسیانو و باشگاه ویزلا که تحت قرارداد آن است باز هم قیمت رضایت نامه این بازیکن را بالا ببرند، همین موضوع موجب شده تا باشگاه پرسپولیس هم از جذب این بازیکن منصرف شده و به دنبال سایر گزینه‌ها باشد.

گفته می شود کاسیانو چند روز پیش وارد شهر استانبول شده و قرار است با یوکسل ییلدیریم رئیس باشگاه سامسون‌اسپور ملاقاتی داشته باشد و در خصوص احتمال پیوستنش به این تیم ترکیه‌ای مذاکره کند و اگر توافقی بین طرفین صورت بگیرد، انتظار می‌رود او روز جمعه به‌عنوان خرید جدید سامسون‌اسپور معرفی شود.پرسپولیس در ماه ژانویه هم به‌دنبال جذب این مهاجم برزیلی بود و پیشنهادی 500 هزار یورویی به باشگاه ویزلا ارائه داده بود اما مدیران باشگاه در آن مقطع حساس از فصل به این پیشنهاد پاسخ منفی دادند.

اکنون یحیی گل‌محمدی و باشگاه پرسپولیس همچنان برای جذب مهاجم خارجی به دنبال گزینه‌های مدنظر خود هستند و در این زمینه رزومه چند بازیکن دیگر را مورد بررسی قرار می‌دهند. باید دید در نهایت طلسم جذب مهاجم خارجی توسط پرسپولیس شکسته خواهد شد و از مهاجم مدنظر این تیم رونمایی خواهد شد یا نه.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار