کدخبر: 8213 تاریخ انتشار:

من لایق سرمربیگری استقلال نیستم!

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: اگر مدیران این باشگاه به فکر انتخاب سرمربی خارجی هستند باید به او زمان بدهند.

به گزارش 9 صبح، پیروز قربانی درباره روند انتخاب سرمربی جدید استقلال اظهار داشت: استقلال سال قبل در فصل نقل‌وانتقالات بار خودش را بست و نسبت به رقیبانش شرایط بهتری رقم زد و قهرمان شد. الان می‌بینیم تیم‌های رقیب خوب یارگیری می‌کنند. استقلال نباید فرصت را از دست بدهد و هر چه سریع‌تر سرمربی جدید را انتخاب کند.

وی در مورد اینکه گزینه داخلی بهتر است یا خارجی، تصریح کرد: با احترام به همه دوستانی که در داخل هستند، گزینه‌ای که روند فصل گذشته استقلال را ادامه دهد و قهرمانی بیاورد وجود ندارد. ضمن اینکه شرایطی که استقلال در فصل گذشته سپری کرد، باعث می‌شود داخلی‌ها محتاط‌تر عمل کنند. شاید گزینه خارجی بهتر بتواند شرایط را به سود استقلال عوض کند. فراموش نکنیم فضای مجازی خیلی در تصمیم‌گیری‌های مدیران ما تأثیرگذار است. مربیان داخلی هم باهوش هستند و آن کسانی که پیشنهاد داشته‌اند با جود جذابیت نشستن روی نیمکت استقلال شرایط را درک و در تصمیم‌شان تجدید نظر کردند.

قربانی درباره اینکه سبک کدام گزینه خارجی می‌تواند به استقلال کمک کند، گفت: هر مربی سبک‌های متفاوت خودش را دارد و نمی‌توانیم بگوییم کدام یک به سبک استقلال می‌خورند. استقلال در فصل گذشته با سبکی که مورد انتقاد بود به قهرمانی رسید. اگر قرار است مربی خارجی بیاید باید به او زمان بدهند. یکسری افراد داریم که خودشان را صاحب نظر می‌دانند اما چیزی از فوتبال نمی‌دانند. آنها مربی را تحت فشار می‌گذارند که چرا نتیجه نگرفته است. مربی خارجی از فرهنگ دیگری می‌آید و به زمان نیاز دارد که سبک خودش را جا بیندازد. اگر مدیریت استقلال می‌خواهد مربی خارجی بیاورد باید زمان بدهد.

بازیکن پیشین استقلال در واکنش به استوری برخی‌ مبنی بر اینکه پیشنهادی از استقلال ندارند و آیا او نمی‌خواهد چنین کاری کند، گفت: هنوز به سطحی نرسیده‌ام که کاندیدای سرمربیگری استقلال شوم. سرمربیگری استقلال برای من زود است. نه رابطی دارم و نه اینستاگرام که استوری کنم. زمانش برسد و لیاقت داشته باشم به سرمربیگری استقلال می‌رسم و اگر نرسیدم ضعف خودم بوده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار