کدخبر: 8196 تاریخ انتشار:

چرا سید جلال به انزلی نمی رود؟! پرسپولیس دو تا کریم باقری می خواهد!

سید جلال حسینی در آخرین مصاحبه خودش رسما اعلام کرد تصمیمی برای خداحافظی از فوتبال ندارد.

به گزارش 9 صبح، یکی از علامت سئوالات بزرگ تیم پرسپولیس خداحافظی سید جلال حسینی یا ادامه همکاری با این بازیکن بزرگ برجسته است؟ پرسشی که هنوز هم جواب روشنی برای آن پیدا نشده اما شنیدیم همه چیز دست خود سید جلال حسینی است و او باید در این رابطه تصمیم بگیرد.

چرا سید جلال حسینی نمی تواند حداقل به این زودی از تهران خارج شود و به انزلی یا هر شهر دیگری برای زندگی برود؟ جواب ساده است:" دیروز آیین بهره برداری از مجموعه ورزشی طبقاتی شهدای کن با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و سرمایه گذاری سید جلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس عصر امروز برگزار شد. چهره های شاخصی مثل علی جوادی(مدیر کل ورزش و جوانان تهران) محمد آخوندی(عضو شورای شهر تهران)، شریفی(شهردار منطقه پنج)، محمود خوردبین، رضا درویش، کریم باقری، سید مهدی رحمتی، کمال کامیابی نیا، محمد محمدی، حسین خبیری و سید جلال حسینی در این مراسم حضور داشتند."

حفظ، نگهداری و توسعه این مجموعه ورزشی نیاز به مدیریت شخص سید جلال حسینی دارد و برهمین اساس او نمی تواند به ملوان یا هر تیم شهرستانی دیگری برود.

ملوان هم به سید جلال پیشنهادی نداده است!

تیم تازه لیگ برتری شده ملوان انزلی نیز هنوز پیشنهادی به مدافع ۴۰ ساله پرسپولیس نداده است. چندی پیش مازیار زارع دوست و همبازی قدیمی سید جلال حسینی اعلام کرد:" در های ملوان همیشه به روی سید جلال حسینی باز است" اما پس از صعود هیچ خبری از پیشنهاد جدید نیست.

برهمین اساس هم سید جلال حسینی در مورد اینکه چقدر احتمال دارد به ملوان بروید، گفت: "اصلا در مورد این مسایل صحبت نشده است. ملوان با مازیار زارع و پژمان نوری تیم قدرتمندی ساخته و شرایط بسیار خوبی دارند."

نه! خداحافظی نمی کنم

سید جلال حسینی چه در زمان خط خوردن توسط کارلوس کی روش درآخرین لحظات پیش از سفر تیم ملی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و چه در سال های اخیر همواره مقابل خداحافظی تحمیلی از سوی دیگران موضع گرفته است.بنابراین دور از ذهن نبود که بار دیگر بگوید: " نه! خداحافظی نمی کنم."

یحیی گل محمدی: شأن سید جلال حسینی باید حفظ شود

رضا درویش به تازگی مصاحبه کرده و درمورد سید جلال حسینی گفته که شأن او باید حفظ شود. این جمله ای است که یحیی گل محمدی در خصوص سید جلال حسینی به مدیرعامل باشگاه پیش از این گفته است.سرمربی پرسپولیس گرچه لیست مازادی به باشگاه نداده اما تردیدی وجود ندارد روی کاپیتان خودش به عنوان یک بازیکن فیکس و ۹۰ دقیقه ای برای فصل بعد حسابی باز نمی کند.خرید مرتضی پورعلی گنجی و در ادامه اصرار به جذب گئورگی گولسیانی مدافع با تجربه سپاهان اصفهان برهمین اساس بوده است. با این وجود یحیی گل محمدی اصرار هم دارد شأن سید جلال حسینی حفظ شود.

مربی یا بازیکن؟!

اگر سید جلال حسینی بخواهد یک فصل دیگر هم در پرسپولیس بماند یک سهمیه این تیم را پُر خواهد کرد. چنانچه کاپیتان پرسپولیس قصد خداحافظی داشته و به خواست باشگاه و یحیی گل محمدی به کادرفنی اضافه شود یک مشکل وجود دارد.سید جلال حسینی مدرک مربیگری ندارد و این موضوع شاید مشکل ساز شود.

برای این همه ستاره یک کریم باقری کم است!

همه پرسپولیسی ها می دانند کریم باقری در نقش یک ناظم برای این تیم بوده است اما یکی از مشاوران باشگاه به درویش گفته است که " برای این همه ستاره یک کریم باقری کم است و سید جلال را حفظ کنید!"اینکه سید جلال به عنوان دستیار یحیی گل محمدی نقش کریم باقری دوم را برای پرسپولیس بازی کند یا بازیکن؟ سئوالی است که درجلسه یحیی و سید جلال مشخص خواهد شد.

جلسه مهم یحیی گل محمدی و سید جلال حسینی

جلسه سرمربی و کاپیتان پرسپولیس می تواند گره های کور ادامه فعالیت حرفه ای سید جلال حسینی را بازتر کند. یحیی گل محمدی پیش تر نیز گفته است که سید جلال خودش باید درباره آینده اش در پرسپولیس تصمیم بگیرد.

شنیدیم یحیی گل محمدی نمی خواهد از سید جلال بخواهد خداحافظی کند یا ادامه بدهد. او می خواهد ریش و قیچی را به دست خود کاپیتان دهد.

سید جلال بر سر دوراهی بزرگ؛ مربیگری یا بازی تا پایان لیگ ۲۲؟

هم اکنون سید جلال حسینی بر سر یک دوراهی بزرگ قرار گرفته است. اینکه برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند یا اینکه تا پایان لیگ بیست و دوم ادامه دهد؟ البته یحیی گل محمدی قراراست به کاپیتان تیمش بگوید درصورت خداحافظی نکردن نباید خیلی توقع بازی در ترکیب پرسپولیس را داشته باشد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار