کدخبر: 8156 تاریخ انتشار:

ناراحتی شدید همسر فوتبالیست معروف از او

محمد صلاح می‌گوید همسرش از وضعیتی که او در خانه ایجاد کرده است ناراضی است.

به گزارش 9 صبح، محمد صلاح در گفت‌وگویی فاش کرد که همسرش از او بابت این که وقت بیشتری با او نمی‌گذراند و بیشتر به تمرین و ریکاوری می‌پردازد، ناراضی است.

صلاح فصل بسیار خوبی را با لیورپول تجربه کرد و با ۲۳ گُل زده به صورت مشترک با سون هیونگ مین، برنده کفش طلای بهترین گلزن شد و همچنین با دادن ۱۳ پاس گُل، بهترین پاسور این لیگ در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ شناخته شد و دو جایزه انفرادی کسب کرد. ستاره مصری از سوی هواداران انگلیسی به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد و ضمن قرار گرفتن در ترکیب منتخب فصل، ستاره سال لیورپول نیز بود.

او حالا که فصل به پایان رسیده، در مورد آماده نگه‌داشتن خود و این که چگونه اوقات فراغت خودش را سپری می‌کند، صحبت کرده و می‌گوید که بیشتر به ریکاوری می‌پردازد. صلاح فاش کرد که همسرش بابت این که با او وقت بیشتری نمی‌گذراند، ناراضی است و این موضوع را با او در میان گذاشته است: «من سعی می‌کنم هر روز، ۱۰ یا ۲۰ دقیقه، در خانه به تنهایی مدیتیشن کنم. دو اتاق در خانه ما به دستگاه‌های مختلف بدنسازی، اختصاص داده شده است. در خانه نیز می‌توانم آب‌درمانی انجام دهم. من دائماً به دنبال این هستم که وضعیت جسمانی‌ام را بهتر کنم. خانه من شبیه بیمارستان است، اما همسرم این را دوست ندارد او از این که بیشتر به کارهای ورزشی وقت می‌گذارم، ناراضی است.»

ستاره مصری در ادامه اظهار داشت که مدافعان حریف او را دوست ندارند و وقتی با وی روبه‌رو می‌شوند واژه لعنتی را به کار می‌برند. وی گفت: «هر روز فکر می‌کنم که چگونه بازیکن بهتری شوم و هر روز به پیدا کردن راه‌های جدید و ابتکارات فکر می‌کنم. به نظرم مدافعینی که مامور مستقیم من می‌شوند هر وقت مرا ببیند با خودشان می‌گویند لعنت به این شانس، باز هم این. هدف من این است که این مدافعین حتی یک لحظه فرصت نکنند که نفس بکشند و در تمام دقایق بازی احساس خطر کنند.»

صلاح در مورد جایزه بهترین بازیکن فصل گفت: «چیزی که من واقعاً در مورد این جایزه دوست دارم این است که بازیکنان به آن رأی می‌دهند. این جایزه‌ای است که باید به آن علاقه‌مند باشید.»

او در مورد تمدید قراردادش نیز صحبت کرد و گفت: «من فقط روی تیم تمرکز کرده‌ام و نمی‌خواهم در مورد قراردادم صحبت کنم. اما مطمئناً فصل آینده می‌مانم.»

منبع: خبرورزشی
وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار