کدخبر: 8126 تاریخ انتشار:

گزینه‌های جایگزینی فنایی در پرسپولیس

پس از جدایی داوود فنایی از کادر فنی پرسپولیس، اکنون چند گزینه‌ برای فعالیت در این تیم به‌عنوان مربی دروازه‌بانان مطرح هستند.

به گزارش 9 صبح، داود فنایی و مظاهر رحیم‌پور، ۲ عضو کادر فنی پرسپولیس در روزهای اخیر از این تیم جدا شدند تا باشگاه با نظر یحیی گل‌محمدی در تلاش برای انتخاب جانشین آنها باشد. در همین راستا در روزهای اخیر نام چند گزینه برای حضور در پرسپولیس به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها مطرح شد.الکساندر لوپز یکی از گزینه‌های حضور در جمع سرخپوشان است. مربی‌ای که در زمان حضورش در تیم ملی با انتقاداتی همچون نداشتن رزومه مواجه شده بود، این روزها نامش برای حضور در پرسپولیس مطرح می‌شود.محسن سیدی دیگر گزینه سرخپوشان است. این مربی با علیرضا بیرانوند در زمان حضور در نفت تهران کار کرده و پس از حضور کالدرون در پرسپولیس، او به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها مشغول به کار شد اما حضور او در پرسپولیس با نیمکت نشینی علیرضا بیرانوند همراه بود و همین موضوع موجب شد تا زمزمه‌هایی مبنی بر اختلاف بیرانوند با او شنیده شود.

آلن دینکا مربی دروازه‌بان‌های چند سال اخیر تراکتور هم جزو گزینه‌های سرخپوشان تلقی می‌شود. مربی‌ای که با تمام مربیان ۳ سال اخیر تراکتور کار کرده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار