کدخبر: 7755 تاریخ انتشار:

گابریل پین؛ خداحافظی از استقلال یا نشستن بر صندلی فرهاد مجیدی؟

مرد آرام و بی سرو صدای ایتالیایی که بسیاری او را معمار دفاع آهنین استقلال در این فصل می‌دانند. رکورد دست نیافتنی ده گل خورده در یک فصل و کسب قهرمانی بی‌شکست علاوه بر فرهاد وامدار حضور این مرد ایتالیایی نامدار است که تجربه‌های بزرگ بین‌المللی هم دارد.

به گزارش 9 صبح، خداحافظی فرهاد مجیدی از استقلال این تیم را در شرایط ویژه‌ای قرار داده است. تیم قهرمان لیگ حالا بدون سرمربی است و از گوشه و کنار صحبت‌هایی برای انتخاب جانشین فرهاد مجیدی به گوش می‌رسد. باشگاه در بیانیه‌ای اعلام کرده ظرف ۲۴ ساعت درباره تصمیم به جدایی فرهاد تصمیم می‌گیرد، ولی از لحن بیانیه می‌توان فهمید مخالفتی با رفتن فرهاد ندارد. از حالا بازار گمانه زنی درباره آینده نیمکت استقلال شروع شده است. به جز پیشکسوتان فراوان این باشگاه که همیشه برای نشستن روی نیمکت استقلال دندان تیز کرده‌اند شانس مربی خارجی هم برای جانشینی فرهاد زیاد است. در میان هیاهوی معرفی نام‌های فراوان یکی از گزینه‌هایی که ممکن است خیلی آرام و بی سرو صدا روی نیمکت استقلال بنشیند گابریل پین است.

مرد آرام و بی سرو صدای ایتالیایی که بسیاری او را معمار دفاع آهنین استقلال در این فصل می‌دانند. رکورد دست نیافتنی ده گل خورده در یک فصل و کسب قهرمانی بی‌شکست علاوه بر فرهاد وامدار حضور این مرد ایتالیایی نامدار است که تجربه‌های بزرگ بین‌المللی هم دارد. برای همین اگر استقلال به دنبال استخدام مربی خارجی باشد گابریل پین بهترین گزینه است و دردسر شروع مذاکره با گزینه‌های ناشناخته را هم ندارد.

گابریل پین پس از اتمام مسابقات لیگ به مسئولان باشگاه تمایل خودش را برای ادامه همکاری اعلام کرده بود و باشگاه استقلال نیز در انتظار مشخص شدن وضعیت فرهاد مجیدی به سر می‌برد. حالا با شرایط ایجاد شده باید دید که آیا ادامه همکاری دو طرف میسر می‌شود یا کادر فنی بعدی استقلال بدون پین فعالیت خواهد داشت.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار