کدخبر: 7751 تاریخ انتشار:

سه خرید بعدی پرسپولیس از سپاهان می‌آیند!

باشگاه پرسپولیس پس از توافق با دو لژِیونر، نظر دانیال اسماعیلی‌فر و سروش رفیعی را برای فصل آینده جلب کرده و انتقال سجاد شهباززاده نیز در مراحل نهایی قرار دارد.

به گزارش 9 صبح، در حالی که پرسپولیس آخرین بازی فصل خود را ساعاتی قبل با پیروزی برابر فجرسپاسی به پایان رساند، یحیی گل‌محمدی که از حضور در نشست خبری محروم بود، در میکسدزون برای دقایق نسبتا طولانی گفت‌وگوی ایستاده را با خبرنگاران انجام داد و در بخشی از این گفت‌وگو، به طرفداران پرسپولیس وعده داد که اخبار خوش نقل و انتقالاتی در راه هستند.

این در شرایطی است که سرخ‌پوشان با مرتضی پور‌علی‌گنجی و علیرضا بیرانوند به توافق رسیدند و حتی قرارداد را هم امضا کردند اما خبر خوشی که یحیی وعده آن را داد، چیزی فراتر از بازگشت دو لژیونر است. باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر مراحل مذاکره با سه بازیکن سپاهان، رقیب این تیم در راه نایب قهرمانی را پشت سر گذاشت و به این‌ترتیب موفق شد نظر آنها را جلب کند. سروش رفیعی و دانیال اسماعیلی‌فر دو بازیکنی هستند که برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس با این باشگاه به توافق نهایی رسیدند و باید حضورشان در فصل آینده را قطعی دانست. رفیعی پیش از این سابقه دو دوره بازی در جمع قرمزها را داشت و حالا در آستانه سومین قرارداد با پرسپولیس رسیده است.

دانیال‌ اسماعیلی‌فر نیز دو فصل پیش پیشنهاداتی از پرسپولیس داشت اما ترجیح داد در انتقال از تیم همشهری، پیراهن سپاهان را برتن کند و البته دو فصل در رسیدن به جام قهرمانی ناکام ماند و حالا پرسپولیس را برای مقصد بعدی برگزیده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار