کدخبر: 7595 تاریخ انتشار:

یحیی تیم سابقش را به سمت سقوط هل داد

سرخ ها در آزادی ۳ امتیاز گرفتند تا همچنان مدعی اصلی نایب قهرمانی باقی بمانند.

به گزارش 9 صبح، پرسپولیس در هفته بیست و نهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف شهر خودرو رفت. دیداری که هواداران سرخ از آن استقبال چندانی نکردند. در این دیدار یحیی گل محمدی سیدجلال حسنی و فرشاد فرجی را از لیست تیمش خط زد و تنها امید عالیشاه را از میان بازیکنانی که تنبیه انضباطی شده بودند در لیست بازی قرار داد.

در نیمه اول شهر خودرو از همان ابتدای بازی، نمایش تدافعی‌ای داشت و با دادن مالکیت توپ به پرسپولیس، چشم به استفاده از ضد حملات بود. قعرنشین لیگ بیست و یکم که محکوم به برد در این دیدار است، تا دقیقه ۲۴ دفاع تیمی خوبی مقابل پرسپولیس انجام داد و اجازه نداد تا شاگردان یحیی گل‌محمدی موقعیت خطرناکی ایجاد کند.

با این حال در دقیقه ۲۴، پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی در سمت راست شد تا رامین رضاییان یکی از ارسال‌های گل‌سازش را روی دروازه شهر خودرو انجام دهد تا علی نعمتی، مدافع گل‌زن این روزهای پرسپولیس، ضربه سرش را به سمت دروازه شهر خودرو بزند. البته ضربه نعمتی در میانه راه به مدافع شهر خودرو برخورد کرد و در ادامه بهزادی، دروازه‌بان شهر خودرو در حرکتی عجیب نتوانست مانع از گل‌شدن توپ شود تا گل اول بازی به ثمر برسد. سرخ ها در نیمه اول با همین نتیجه به رختکن رفتند اما در آغاز نیمه دوم بازیکنان شهر خودرو روی یک ضدحمله سریع موفق شدند با ضربه ای زیبا و دقیقه از پشت محوطه جریمه دروازه حامد لک را باز کنند.

اما سرخ ها که در این بازی در فاز هجومی بازی روان و شناوری از خود به اجرا گذاشته بودند تنها چند دقیقه بعد از این گل موفق شدند روی یک حرکت در محوطه جریمه شهر خودرو توسط سیامک نعمتی دوباره دروازه شهر خودرو را باز کنند.

شهر خودرویی ها بعد از این گل در حالی که در آستانه سقوط قرار گرفته بودند حملات زیادی روی دروزاه پرسپولیس انجام دادند که در خطرناک ترین موقعیت شان دو بار ضربه بازیکنان این تیم توسط حامد لک مهار شد تا سرخ ها این بار گل تساوی را دریافت نکنند.

در دقایق پایانی صحنه مشکوکی در محوطه جریمه پرسپولیس اتفاق افتاد که منجر به اعتراض شدید بازیکنان و کادر فنی شهر خودرو شد. اتفاقی که در نهایت با اخراج دو نفر از نیمکت نشان تیم میهمان همراه بود.

در دقایق باقی مانده اما شهر خودرو موق نشد تا تغییری در نتیجه ایجاد کند تا در نهایت این تیم با شکست برابر پرسپولیس سقوطش از لیگ برتر قطعی شود. سرخ ها هم با این ۳ امتیاز و با توجه به شکست سپاهان برابر فولاد با ۵۷ امتیاز به رده دوم جدول رسیدند. این در حالی است که هنوز تکلیف نتیجه دیدار این تیم برابر تراکتور مشخص نیست.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی، رامین رضاییان، علی شجاعی، میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا، مهدی ترابی، احسان پهلوان، سیامک نعمتی و مهدی عبدی.

ترکیب شهر خودرو: یوسف بهزادی، محمد ابراهیم رضازاده، محمد حسین حیدری، مجتبی بیژن، محمد محمدزاده (رئوفی منش، دقیقه ۳۶)، محسن ربیع‌خواه، مسعود زائر کاظمین، فردین رابط، امیرحسین نعمتی، مرتضی حسین زاده و محمدرضا فلاحیان.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار