کدخبر: 7013 تاریخ انتشار:

خداحافظی سرخ ها با خرید اشتباه یحیی گل محمدی در تابستان

بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس احتمالا در تابستان از این تیم جدا خواهد شد.

به گزارش 9صبح، منوچهر صفروف و وحدت هنانوف دو بازیکن جوان تاجیکی بودند که اوایل فصل جاری به پرسپولیس آمدند.بعد از چند ماه تمرین این دو بازیکن بالاخره موفق شدند در نیم فصل دوم مجوز بازی برای پرسپولیس را دریافت کنند. با این حال از همان ابتدای حضور این دو بازیکن انتقاداتی  به یحیی گل محمدی  وارد شد و بعضی ها از همان اول معتقد بودند این بازیکنان کیفیت لازم را ندارند.

با این حال تاجیکی های پرسپولیس شروع بدی در این تیم نداشتند. به خصوص هنانوف که در بازی های ابتدایی که برای پرسپولیس به میدان رفت، موفق شد عملکرد خوبی از خودش نشان دهد و همه را نسبت به آینده امیدوار کرد. بعد از گذشت چند وقت و به خصوص در هفته های اخیر ، وحدت هم دچار افت شد و از ترکیب اصلی پرسپولیس خارج شد.

صفروف هم که به مراتب کمتر از هموطن خود فرصت بازی برای پرسپولیس را پیدا کرد، در چند بازی گذشته حتی در لیست این تیم هم حضور نداشت تا مشخص شود گل محمدی اعتقاد زیادی به این بازیکن ندارد.

او برای دیدار حساس مقابل سپاهان هم صفروف جایی در فهرست پرسپولیس ندارد و در این دیدار هم فرصت بازی پیدا نخواهد کرد. شنیده ها حاکی از آن است که به احتمال فراوان صفروف در پایان فصل در لیست مازاد پرسپولیس قرار خواهد گرفت و گل محمدی این بازیکن را برای سال بعد نمی خواهد. در طرف مقابل هنانوف با وجود نیمکت نشینی های اخیرش ، وضعیت بهتری دارد و ممکن است فرصت حضور در پرسپولیس را برای فصل آینده هم داشته باشد. گفتنی است این دو بازیکن تاجیکی برای فصل بعد با پرسپولیس قرارداد دارند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار