کدخبر: 6983 تاریخ انتشار:

علیرضا بیرانوند رسماً جدا شد/ بازگشت به پرسپولیس کلید خورد!

دروازه‌بان ملی‌پوش ایران امروز رسماً از باشگاه پرتغالی جدا شد.

به گزارش 9صبح، علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش کشورمان که یک فصل به صورت قرضی از آنتورپ بلژیک به بواویشتا محلق شده است، پس از تمرین امروز با انتشار یک استوری با هواداران تیم پرتغالی خداحافظی کرد. صفحه اینستاگرامی اش با هواداران تیم پرتغالی خداحافظی کرد.

 بیرانوند که به دلیل برخی مسائل خیلی کم برای بواویشتا بازی کرد، ضمن ناراحتی این موضوع به هواداران تیمش گفته در ادامه درباره این اتفاقات توضیح خواهد داد.

البته باشگاه بواویشتا برای ادامه حضور بیرانوند در این تیم باید مبلغ یک میلیون یورو به آنتورپ پرداخت می‌کرد که به دلیل مشکلات مالی نتوانست این کار را انجام بدهد. ضمن اینکه این مشکلات مالی دردسرهای زیادی را برای بیرانوند بابت تأخیر در پرداخت مطالباتش ایجاد کرد.

ظاهراً این باشگاه در شرایطی که قرار بود ۲۰ روز پس از ثبت قرارداد با دروازه بان ایرانی ۵۰ هزار یورو به وی پرداخت کند با وجود گذشت حدود ۸ ماه از آن تاریخ این مبلغ را هم تاکنون پرداخت نکرده است.

بیرانوند قرار است پس از اتمام لیگ پرتغال روز یکشنبه برای استراحتی کوتاه در کنار خانواده اش و در ادامه حضور در اردوی تیم ملی به کشورمان بازگردد.

از او به عنوان گزینه اصلی پرسپولیس در چارچوب دروازه نام برده می شود و باید دید در نهایت او می تواند رضایت نامه خود را از آنتورپ برای بازگشت به جمع سرخ ها دریافت کند یا نه. احتمالا در بازگشت او به ایران مذاکراتی با مدیران پرسپولیس صورت خواهد گرفت.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار