کدخبر: 6855 تاریخ انتشار:

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن/ بازگشت ستاره ملی‌پوش به فاز هجومی سرخ‌ها

سرخ‌پوشان پایتخت امروز در رقابت‌های لیگ برتر میهمان ذوب‌آهن اصفهان هستند.

به گزارش 9 صبح، پرسپولیس امروز در چارچوب هفته بیست‌وششم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۸.۳۰ در حالی به مصاف ذوب‌آهن می‌رود که در فاصله پنج هفته به پایان این رقابت‌ها برای ماندن در کورس قهرمانی چاره‌ای جز کسب پیروزی در این دیدار ندارد.

دست یحیی گل‌محمدی با بازگشت مهدی ترابی و حضور سیامک نعمتی و وحید امیری در ترکیب پرسپولیس باز شده تا این تیم با شرایطی بهتر نسبت به دیدار قبلی پای به اصفهان بگذارد اما فرشاد فرجی و امید عالیشاه غایبان سرخ‌های ۵۳ امتیازی هستند.

اما ذوب‌آهن ۳۱ امتیازی که با هدایت مهدی تارتار در میانه‌ جدول لیگ قرار دارد، در صورت پیروزی در این دیدار با صعود چند پله‌ای شرایط بهتری در جدول پیدا خواهد کرد به همین خاطر حریف سرسختی برای پرسپولیس در اصفهان خواهد بود.

به نظر می‌رسد کادر فنی پرسپولیس این نفرات را برای دیدار با ذوب‌آهن به میدان بفرستند:  

حامد لک که هفته گذشته با کلین‌شیت مقابل پیکان به ترکیب اصلی بازگشت انتخاب نخست یحیی گل‌محمدی دیدار مقابل ذوب‌آهن خواهد بود.

سید جلال حسینی و علی نعمتی در قلب دفاع توپ خواهند زد. رامین رضاییان در سمت راست و سعید آقایی در سمت چپ دفاعی سرخ‌ها بازی می‌کنند. 

رضا اسدی پس از روزهای ناامیدکننده، حالا توانسته اعتماد کادرفنی را جلب کند. نکته جالب اینکه یحیی دوباره تصمیم به استفاده از زوج او با سرلک گرفته و احتمالا خبری از کمال کامیابی‌نیا نخواهد بود. احسان پهلوان مهره ثابت این روزهای پرسپولیس است و مهدی ترابی نیز جای امید عالیشاه را پر می‌کند.

حامد پاکدل و شرزود نیز خط آتش امروز سرخ‌ها را تشکیل می‌دهند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار ذوب آهن:

حامد لک، سیدجلال حسینی، علی نعمتی، رامین رضاییان، سعید آقایی، میلاد سرلک، رضا اسدی، احسان پهلوان، مهدی ترابی، شرزود تمیروف، حامد پاکدل

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار