کدخبر: 6833 تاریخ انتشار:

شاگردان مجیدی برابر شهر خودرو به سرخ ها می رسند؟

استقلال صدرنشین در یک بخش از حریف دیرینه در لیگ برتر عقب افتاده‌ و به‌دنبال پایین کشیدن پرسپولیس است.

به گزارش 9 صبح، اگرچه در جدول کلی مسابقات پرسپولیس ۴امتیاز از استقلال کمتر دارد و این تیم را تعقیب می‌کند، اما در یک بخش، این آبی‌ها هستند که از حریف دیرینه عقب افتاده‌اند و به‌دنبال پایین کشیدن پرسپولیس هستند. موضوع مربوط به جدول مسابقات خانگی می‌شود؛ جایی که پرسپولیس از ۱۳مسابقه‌اش در ورزشگاه آزادی ۳۳امتیاز به‌دست آورده و فعلا عنوان بهترین میزبان مسابقات لیگ بیست‌ویکم را به‌خودش اختصاص داده است.

استقلال اما از ۱۲بازی خانگی صاحب ۳۰امتیاز شده و در این جدول روی پله دوم قرار دارد. بازی دوشنبه با پدیده در ورزشگاه آزادی این فرصت را به استقلالی‌ها خواهد داد که هم تعداد بازی‌های خانگی‌شان را با پرسپولیس برابر کنند و هم با ۳۳امتیاز و البته تفاضل گل بهتر، این تیم را پایین بکشند.

پرسپولیس این هفته بیرون از خانه با ذوب‌آهن ملاقات خواهد کرد. پس از آن هم در ۴هفته آخر، هر کدام از سرخابی‌ها ۲ بازی خانگی دیگر خواهند داشت؛ پرسپولیس باید به مصاف سپاهان و پدیده برود که البته بازی اول با حکم کمیته انضباطی در زمین بی‌طرف برگزار می‌شود،

استقلال هم در ورزشگاه آزادی با آلومینیوم اراک و نفت مسجدسلیمان مصاف خواهد داد. پرسپولیس به‌طور کلی در مسابقات خانگی عملکرد خوبی داشته و آخرین شکست لیگی این تیم در ورزشگاه آزادی به باخت تشریفاتی برابر ذوب‌آهن در هفته ۲۸لیگ ۱۹بازمی‌گردد. از آن زمان بیش از ۶۰۰روز گذشته است.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار