کدخبر: 47109 تاریخ انتشار:

خط و نشان گل‌محمدی برای النصر و رونالدو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: النصر فقط رونالدو نیست.

خط و نشان گل‌محمدی برای النصر و رونالدو

به گزارش ۹ صبح، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ایران در نشست خبری پیش از بازی با النصر عربستان از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: امیدوارم بازی فردا بازی خوبی برای ما باشد. می‌دانیم که تیم حریف بازیکنان با کیفیتی دارد و بازیکنان باید فردا از نظر فنی عملکرد خوبی داشته باشند. باید بتوانیم تیم  حریف را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در کنترل خودمان داشته باشیم.

وی در خصوص تقابل خودش با کریس رونالدو و برنامه مهار این بازیکن گفت: خوشحالیم رونالدو که بازیکن افسانه‌ای است به ایران آمده است. مهار او سخت است اما فقط رونالدو نیست، آنها بازیکنان شاخص دیگری هم دارند. به بچه‌ها گفتم که تیمی، باید خوب دفاع کنیم. باید دفاع فشرده داشته باشیم. شک ندارم بچه‌ها انگیزه زیادی دارند. این بازیکنان اگر فضای زیادی نداشته باشند دچار مشکل می‌شوند. امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم.

گل‌محمدی تصریح کرد: از آن طرف پرسپولیس هم نشان داده، مَرد روزهای سخت است و در شرایط سخت همیشه نتایج خوبی گرفته است. امیدوارم بازی فردا برای ما خوب باشد. می‌دانیم حریف بازیکنان باکیفیتی دارد که می‌تواند از لحظات به خوبی استفاده کند.

سرمربی پرسپولیس درمورد حواشی مخرب یا مثبت ورود النصر و هجوم هواداران به هتل محل اقامت این تیم گفت: با هر اتفاقی فکر نمی‌کنم انگیزه بچه‌ها کم شود. ستارگان و نوابغ فوتبال به ایران آمده‌اند و باید از افرادی که سبب شدند آنها به آسیا آمده و الان در ایران بازی‌ می‌کنند و باعث ایجاد شور عشق و انگیزه در بین جوانان آسیایی و ایرانی شدند تشکر کنیم‌. این اتفاق کار ارزشمندی است. برخی بازیکنان ما نیز با این چهره‌ها بازی کرده‌اند و می‌دانند باید خیلی انگیزه داشته باشند. این اتفاق از لحاظ ذهنی نمی‌تواند ما را تحت تاثیر قرار بدهد و سبب ایجاد انگیزه می‌شود.

وبگردی
کدخبر: 47109 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت