کدخبر: 47045 تاریخ انتشار:

بمب غیرمنتظره نقل و انتقالات منفجر شد!

تیم بسکتبال شهرداری گرگان با نرول پله قرارداد بست.

بمب غیرمنتظره نقل و انتقالات منفجر شد!

به گزارش ۹ صبح، تیم بسکتبال شهرداری گرگان، قهرمان سه دوره گذشته سوپرلیگ بسکتبال ایران در ادامه خریدهای بزرگ خود این بار با جذب ستاره آمریکایی که سابقه سال‌ها حضور در NBA را دارد، بمب نقل و انتقالات فصل جدید سوپرلیگ ایران را در گرگان منفجر کرد.

«نرول پله» سنتر ۲۰۸ سانتیمتری ۳۰ ساله، سال‌ها سابقه حضور در تیم‌های مطرحی همچون فیلادلفیا سونی سیکسرز، بروکلین نتز، ساکرامنتو کینگز، نیویورک نیکز و یوتا جز در لیگ NBA را در کارنامه خود دارد تا به این ترتیب، یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های آمریکایی باشد که در لیگ ایران دست به توپ می‌شود.

شهرداری گرگان که پس از پنج سال «پری پتی» گارد راس و ستاره آمریکایی خود را از دست داده بود، این ستاره ۳۰ ساله را به عنوان بازیکن آمریکایی جدید و در پست ۵، به خدمت گرفت.

هدایت تیم شهرداری گرگان در فصل پیش روی سوپر لیگ را مصطفی هاشمی برعهده دارد و قهرمان ایران باید در فصل پیش رو، در رقابت‌های سوپرلیگ غرب آسیا هم شرکت کند.

گفته می‌شود که یک بازیکن خارجی دیگر هم توسط گرگانی‌ها جذب شود که در آن صورت، می‌توان این تیم را همچنان مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی در لیگ ایران و همچنین سوپرلیگ غرب آسیا دانست.

وبگردی
کدخبر: 47045 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت