کدخبر: 47023 تاریخ انتشار:

پشت پرده حضور سامره در فرودگاه

حضور سامره در فرودگاه برای استقبال از مهاجم آرژانتینی سر و صدای زیادی به راه انداخت.

پشت پرده حضور سامره در فرودگاه

 

به گزارش 9 صبح، حضور علی سامره در فرودگاه امام برای استقبال از مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال استقلال تهران سر و صدای زیادی به راه انداخت.

گوستاوو بلانکو، مهاجم آرژانتینی در حالی وارد تهران شد که برخلاف سنوات گذشته، سرپرست این تیم جهت استقبال از او در فرودگاه حاضر شده بود. معمولاً وقتی یک بازیکن خارجی به ایران می‌آید، عوامل تشریفات باشگاه جهت استقبال از او راهی فرودگاه می‌شوند اما این بار استقلال ترجیح داد، علی سامره همراه با مدیر اجرایی باشگاه به فرودگاه امام (ره) بروند.

این اتفاق در حالی به وقوع پیوست که شایعات بسیار زیادی پیرامون اختلاف میان جواد نکونام و سرپرست آبی‌پوشان مطرح شده اما یکی از مسئولان باشگاه در این رابطه گفت: حضور آقایان سامره و خواجه‌گیری در فرودگاه امام برای استقبال از بلانکو اصلاً به معنای تقابل مدیران باشگاه با جواد نکونام نیست. این بازیکن آرژانتینی توسط سرمربی محترم انتخاب شده بود و اگر نکونام نمی‌خواست که این فوتبالیست را نمی‌آوردیم. با توجه به کش و قوس‌های فراوانی که آوردن گوستاوو بلانکو داشت، نمایندگان ویژه باشگاه استقلال به فرودگاه رفتند تا نشان بدهند حضور این فرد برایشان مهم است و نمی ‌خواهند کوچک‌ترین مشکلی هنگام ورود برایش ایجاد شود اما اینکه باشگاه بخواهد با چنین کاری به صورت غیرمستقیم به نکونام پیام بدهد اصلاً درست نیست.

وبگردی
کدخبر: 47023 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت