کدخبر: 47020 تاریخ انتشار:

شایعه عجیب درباره نبیل باهویی!

مهاجم جدید تیم پرسپولیس به آینده امید دارد.

شایعه عجیب درباره نبیل باهویی!

 

به گزارش 9 صبح، شایعه عجیبی که در مورد مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس تهران در حال پخش شدن است، صحت ندارد.

بالاخره بعد از مدت‌ها کش و قوس و زیر و رو کردن گزینه‌های مختلف، باشگاه پرسپولیس موفق شد نبیل باهویی، مهاجم سوئدی را به خدمت بگیرد تا خط حمله این تیم با حضور مهاجم سابق تیم ملی سوئد تقویت شود. نبیل که به تازگی به ایران آمده، قرار بود بعد از گذراندن تست‌های پزشکی قراردادش را ثبت کند تا بتواند علاوه بر بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در لیگ برتر هم برای پرسپولیس به میدان برود.

نبیل با حضور در ایفمارک کارهای مربوط به تصویربرداری را انجام داد ولی ادامه تست‌های پزشکی او به خاطر سرماخوردگی به روزهای آینده موکول شد. موضوعی که خود باشگاه پرسپولیس هم به آن اشاره کرد. با این حال بعد از انتشار این خبر، شایعه‌ای در فضای مجازی شکل گرفت و عده‌ای مدعی شدند که مهاجم جدید پرسپولیس مشکلاتی دارد و نتوانسته تست‌های پزشکی را با موفقیت پشت سر بگذارد.

حتی بعضی‌ها گفتند این بازیکن مصدوم است و به همین دلیل نمی تواند تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارد. شایعه‌ای که البته مشخص شد صحت ندارد و مشکل نبیل برای انجام تست‌های پزشکی به سرماخوردگی او برمی گردد. طبق پیگیری‌هایی که انجام دادیم، این مهاجم سوئدی مصدومیتی ندارد و بلافاصله بعد از اتمام دوره سرماخوردگی دوباره به ایفمارک می رود تا تست‌های پزشکی را به صورت کامل انجام بدهد.

گفتنی است، نبیل باهویی فقط در صورتی می تواند در لیگ برتر بازی کند که تست‌های پزشکی را با موفقیت پشت سر بگذارد. البته این بازیکن بدون تست‌های پزشکی می تواند در بازی‌های آسیایی برای پرسپولیس به میدان برود و مشکلی برای حضور در این رقابت‌ها نخواهد داشت.

وبگردی
کدخبر: 47020 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت