کدخبر: 46910 تاریخ انتشار:

تبدیل شدن النصر به منچسترسیتی شرق

تیم النصر برای دیدار با پرسپولیس آماده می‌شود.

تبدیل شدن النصر به منچسترسیتی شرق

به گزارش 9 صبح، تیم فوتبال النصر عربستان در دو فصل اخیر تغییر و تحول گسترده‌ای داشته است.

النصر فصل قبل توانست کریستیانو رونالدو را جذب کند و آمدن این بازیکن باعث شد تا مجموع ارزش بازیکنان تیم در وبسایت ترانسفر مارکت به ۷۸ میلیون یورو برسد.

اما اوج کار النصر در تابستان سال جاری بود که ۷ بازیکن جدید جذب کرد. اوتاویو، سادیو مانه، آمریک لاپورته، سیکو فوفانا، بروزوویچ، الکس تلس و راغد النجار بازیکنانی بودند که به النصر پیوستند.

گران‌ترین خرید النصر در تابستان سال جاری اوتاویو بود که با ۳۵ میلیون یورو به تیم پیوست و بعد از او هم فوفانا بود که با ۳۲ میلیون یورو راهی این تیم شد.

و اما گران‌ترین بازیکن داخلی النصر عبدالرحمان غریب است که ۲.۵ میلیون یورو ارزش‌گذاری شده است. باشگاه النصر با خرید چهره‌های جدید و سرشناس ارزش خود را از ۷۸ میلیون یورو در فصل قبل به ۱۹۵ میلیون یورو افزایش داد.

روزنامه سعودی اسپورت از النصر کنونی با لقب منچسترسیتی شرق یاد کرد و نوشت: حضور بازیکنان بزرگ و جدید در النصر باعث شده است تا این تیم برای پیروزی در هر بازی به میدان رود. النصر به تیمی تبدیل شده است که به راحتی شکست نمی‌خورد.

النصر با هدایت کاسترو فوتبال زیبایی را به نمایش می‌گذارد و اخیرا هم توانست قهرمانی در جام باشگاه‌های کشورهای عربی را آن هم با شکست الهلال به دست آورد. آنها به منچسترسیتی شرق تبدیل شده‌اند اما آیا می‌توانند انتظارات هواداران خود را برآورده و به تیم نخست آسیا تبدیل شوند؟

النصر در لیگ عربستان از ۵ بازی خود ۳ پیروزی و ۲ شکست را تجربه کرده است. این تیم در آغاز لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

وبگردی
کدخبر: 46910 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت