کدخبر: 46797 تاریخ انتشار:

ستاره پرحاشیه کنار گذاشته شد

پرحاشیه‌ترین مهاجم دنیا قراردادش را فسخ کرد.

ستاره پرحاشیه کنار گذاشته شد

به گزارش 9 صبح، ماریو بالوتلی قراردادش را با باشگاه سوییسی سیون فسخ کرده است. بالوتلی فصل گذشته را به شکل موفقی در باشگاه سیون سپری کرد اما به دلایل نامعلومی در این فصل نیمکت نشین شده بود. چندی پیش او در مصاحبه‌ای گفت که به قدری احساس ناامیدی می‌کند که ممکن است دیگر دعوت به تیم ملی ایتالیا را قبول نکند.

به نظر می‌رسد اوضاع برای این ستاره خوب پیش نمی‌رود. او در ابتدای فصل با مصدومیت‌های دست و پنجه نرم کرد و اکنون این بازیکن ایتالیایی با باشگاهش به یک توافق دو طرفه برای فسخ رسیده است و همکاری با توافق هر دو طرف پایان می‌یابد. آنها امروز قرارداد فسخ را امضا کرده‌اند. 

این بازیکن همواره در طول مدت فعالیتش علی رغم استعداد سرشار از نظر انضباطی و تعهد با باشگاه‌هایش به مشکل برخورده است و گفته می‌شود که باشگاه سوان هم چند ماهی بوده که به همین دلایل از این بازیکن رضایت نداشته است و مایل به قطع همکاری با این بازیکن بوده است. بالوتلی سابقه یک بحث تند و شدید را با رئیس باشگاه سیون هم داشته است.

همچنین گفته می‌شود که تیم آدنا دمیر اسپور ترکیه و راپید بخارست رومانی مایل به جذب این ستاره سابق تیم ملی ایتالیا، باشگاه میلان، پارما و منچسترسیتی هستند.

وبگردی
کدخبر: 46797 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت