کدخبر: 46784 تاریخ انتشار:

عامل اختلافات نکونام و خطیر در فرودگاه

عامل اختلافات اخیر جواد نکونام و علی خطیر در فرودگاه دیده شد.

عامل اختلافات نکونام و خطیر در فرودگاه

 

به گزارش 9 صبح، گوستاوو بلانکو آرژانتینی در شرایطی وارد تهران شد که در تصاویر فرد خاصی کنارش ایستاده بود. مهاجم ۳۲ ساله آرژانتینی تیم استقلال بامداد دیروز از طریق فرودگاه امام خمینی وارد تهران شد. بلانکو که در آخرین روز فصل نقل و انتقالات تابستانی قراردادش با تیم استقلال را به ثبت رسانده بود به کشورمان وارد شد اما نکته جالب توجه حضور علی سامره در کنار این بازیکن بود.

در حالی که طی سال‌های اخیر معمولاً مسئولان روابط عمومی باشگاه استقلال یا نماینده فرهنگی باشگاه به عنوان مسئول استقبال به فرودگاه می‌رفتند، علی سامره، سرپرست و مدیر تیم استقلال به خواست علی خطیر به فرودگاه رفت. در روزهای گذشته شایعه شده بود به دلیل بروز برخی اختلافات بین نکونام و علی سامره پیشکسوت استقلال از این تیم کنار گذاشته شده اما ظاهراً علی خطیر از سامره خواسته بود شخصاً برای گرفتن عکس دو نفره با گوستاوو بلانکو به فرودگاه برود.

حضور سامره کنار بلانکو به همه شایعاتی که طی روزهای گذشته پیرامون جدایی سامره از کادر فنی مطرح شده بود پایان داد. از طرفی مشخص شد کماکان اصطکاک‌هایی بین کادر فنی و مدیریت باشگاه وجود دارد که طرفین در حال تقابل با یکدیگر هستند.

وبگردی
کدخبر: 46784 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت