کدخبر: 46714 تاریخ انتشار:

مدافع استقلال زنگ خطر را به صدا درآورد

بازیکن استقلالی تیم ملی فوتبال ایران مقابل آنگولا به میدان رفت.

مدافع استقلال زنگ خطر را به صدا درآورد

به گزارش 9 صبح، محمدحسین مرادمند اولین بازی ملی خود را مقابل تیم ملی فوتبال آنگولا انجام داد تا روند رو به رشد او همچنان با شیب تندی ادامه داشته باشد. مرادمند که تبدیل به ستون اصلی خط دفاعی استقلال شده است به واسطه درخشش در بازی های اواخر فصل گذشته و این فصل استقلال به پیراهن ملی رسید و اولین بازی ملی خود را انجام داد.

مرادمند مهره اصلی خط دفاعی است و در کنار او دیگر مهره های استقلال زوج خط دفاعی آبی پوشان را تشکیل می دهند. او که پس از چند سال حضور در استقلال تبدیل به یکی از بازیکنان قدیمی این تیم شده است، مورد تمجید جواد نکونام سرمربی استقلال نیز قرار گرفت، نکونام اعلام کرد در شرایطی که قرار مرادمند هنوز تمدید نشده بود او قصد حضور در تمرینات استقلال را داشت، این نشان از این دارد که این فوتبالیست غیر از فوتبال به چیز دیگری فکر نمی کند و اهداف فوتبالی اش را در اولویت قرار داده است.

شرایط مرادمند و درخشش او نشان می دهد که پس از یک نیم فصل دوری از استقلال و فوتبال به دلیل مشکل سربازی، انگیزه مظاعفی برای ارائه بهترین عملکرد در زمین مسابقه را دارد. گلزنی در دربی و چندین مسابقه دیگر، بازگشت به ترکیب اصلی استقلال و تبدیل شدن به مهره کلیدی، دعوت به تیم ملی و ثبت اولین بازی ملی، همه این ها در یک سال برای مرادمند اتفاق افتاده است، او در تلاش است با ادامه روند رو به رشدی که در سال ۱۴۰۲ به نمایش گذاشته است با عملکرد فنی خود را به کادر فنی تیم ملی تحمیل کند و سال فوتبالی فوق العاده خود را با حضور در جام ملت ها به پایان برساند.

وبگردی
کدخبر: 46714 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت