کدخبر: 46713 تاریخ انتشار:

مجیدی جانشین نکونام می‌شود!

احتمال حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال تهران قوت گرفت.

مجیدی جانشین نکونام می‌شود!

به گزارش 9 صبح، مدیران باشگاه اتحاد کلبا امارات به دلیل نتایج ضعیف فرهاد مجیدی به این سرمربی ایرانی اولتیماتوم داده‌اند.

فرهاد مجیدی در رقابت‌های فصل جدید ادنوک لیگ امارات نتوانسته نتایج خوبی به دست آورد و در دو بازی برگزار شده تنها یک امتیاز را کسب کرده است. اتحاد کلبا هم اکنون در بخش انتهایی جدول و رده یازدهم جا خوش کرده است.

با این تفاسیر برخی از رسانه‌ها مدعی شدند که مدیران باشگاه اتحاد کلبا رسما اولتیماتوم خود را به فرهاد مجیدی دادند که با شکست در بازی‌ بعدی‌ سران باشگاه اماراتی‌ قطعا قید همکاری با فرهاد مجیدی را خواهند زد!

در هفته سوم لیگ امارات، اتحاد کلبا به مصاف الجزیره می رود و انتظار می رود که دیدار سختی در انتظار آنها باشد. در این بازی، سرمربی ایرانی غایب خواهد بود و گابریل پین، دستیار فرهاد مجیدی مسئولیت هدایت ببرها را برعهده خواهد داشت.

مجیدی پیش از این هم در مصاحبه‌های خود به کم طاقت بودن مدیران اماراتی اشاره کرده بود و در کنفرانس خبری اخیرش به طعنه گفت: باید از تمام موقعیت‌هایی که به دست می‌آوریم استفاده کنیم تا بتوانیم به پیروزی برسیم، چون نتیجه هم مهم است نه فقط عملکرد.

با توجه به اخراج احتمالی مجیدی از تیم اماراتی و شدت گرفتن اختلافات میان علی خطیر و جواد نکونام، احتمال بسیاری وجود دارد که مجیدی به زودی جانشین نکونام در تیم فوتبال استقلال تهران شود و هدایت آبی ها را بازهم برعهده بگیرد.

وبگردی
کدخبر: 46713 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت