کدخبر: 46652 تاریخ انتشار:

شرایط دشوار باهویی در پرسپولیس

بازیکن جدید پرسپولیس کار دشواری در این تیم خواهد داشت.

شرایط دشوار باهویی در پرسپولیس

به گزارش ۹ صبح، پس از مدتها گمانه‌زنی در نهایت باشگاه پرسپولیس از مهاجم خارجی خود رونمایی کرد تا نبیل باهویی به عنوان شصت و یکمین بازیکن خارجی پرسپولیس به این تیم بپیوندد. جذب این مهاجم اما سر و صدای زیادی به پا کرده به طوری که از حالا می‌توان تصور کرد که این بازیکن سوئدی - مراکشی چه کار سختی خواهد داشت. جذب این بازیکن خارجی در فضای رسانه‌ای و هواداری هم پر سر و صدا بود به طوری که هواداران پرسپولیس استقبال گرمی از این بازیکن نکردند چرا که رزومه قابل دفاعی برای باهویی وجود ندارد.

از عدم موفقیت در امر گلزنی در سال های اخیر یکی از مواردی است که پرسپولیسی‌ها بابت آن نگران هستند چرا که این بازیکن از سال ۲۰۲۰ تا به حال در ۸۶ بازی به میدان رفته که فقط ۲۷ گل زده است تا آمار ناامیدکننده‌ای برای خود ثبت کند. این در حالی است که درباره نبیل گفته می‌شود پست اصلی او وینگر است و مهاجم تخصصی نیست و به همین دلیل شاید نتواند گره‌ای از مشکلات سرخپوشان در خط حمله باز کند.

این در حالی است که در مدت اخیر بازیکنان خارجی زیادی به تیم فوتبال پرسپولیس لینک شده بودند که بعضا رزومه خوب و قابل دفاعی هم داشتند اما در نهایت بازیکنی به پرسپولیس آمد که از حالا درباره عملکرد او حرف و حدیث زیادی به گوش می‌رسد. از طرف دیگر گفته می‌شود این بازیکن مدنظر گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس نبوده و مدیران باشگاه فقط برای جذب یک مهاجم خارجی با این بازیکن قرارداد امضا کردند که در صورت صحت این موضوع کار برای نبیل سخت خواهد بود.

یحیی مهاجم دیگری مدنظر داشته اما به نظر می رسد مدیرعامل این باشگاه که در جذب بازیکنان مدنظر گل‌محمدی ناکام بود با جذب بازیکنی که در لیست سرمربی نبوده حالا یک چالش جدید به وجود آورده است. انتقادهایی هم به گل‌محمدی وارد است چرا که او می‌توانست با خارج کردن نام بازیکنانی مثل فرجی و وحدت هم لیست پرسپولیس را خالی کند و هم اینکه بودجه بیشتری در اختیار بازیکن خارجی قرار دهد. 

شاید یحیی با خروج نام دو الی سه بازیکن از لیستش که اعتقاد زیادی هم به آنها ندارد می‌توانست بازیکن معقول‌تری برای پرسپولیس جذب کند. خروج عبدی به عنوان یک مهاجم از جمع سرخ پوشان دیگر انتقادی است که به گل محمدی وارد می شود. با این شرایط حالا پرسپولیس باید به مصاف رقبای آسیایی خود برود آن هم در حالی که دست سرمربی این تیم از همیشه خالی‌تر است.

وبگردی
کدخبر: 46652 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت