کدخبر: 46557 تاریخ انتشار:

رکب بیرانوند به یاران رونالدو

سنگربان پرسپولیس مقابل النصر بازی خواهد کرد.

رکب بیرانوند به یاران رونالدو

به گزارش ۹ صبح، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۱:۳۰ سه شنبه ۲۸ شهریورماه میزبان النصر عربستان در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا است.

کریستیانو رونالدو همراه با هم تیمی‌های خود نظیر سادیو مانه، تالیسکو، بروزوویچ، آیمریک لاپورت و … به تهران سفر خواهند کرد تا در سخت‌ترین شرایط پرسپولیس مقابل آنها قرار بگیرند.

اشتباه بخش روابط عمومی باشگاه در دوران مدیرعاملی جعفر سمیعی در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا باعث محرومیت این تیم از همراهی تماشاگران در نخستین بازی خانگی پس از پایان پاندمی کرونا شد. بدین ترتیب هواداران پرسپولیس از تماشای بازی تیم محبوبشان مقابل ستاره‌های بزرگ فوتبال دنیا محروم هستند.

محرومیت پرسپولیس از حضور تماشاگران در جدال با النصر عربستان بخشی از حاشیه‌های به وجود آمده برای این تیم است. داخل رختکن پرسپولیس نیز به دلیل آسیب دیدگی علیرضا بیرانوند در چارچوب دروازه تیم ملی ایران مقابل بلغارستان چالش هایی را برای این تیم ایجاد کرده است.

دروازه‌بان تیم ملی ایران که در جام جهانی ۲۰۱۸ در تقابل با پرتغال توانست پنالتی «کریستیانو رونالدو» را مهار کرده و چهره ویژه‌ای را نزد فوتبال دوستان ایران و حتی قاره آسیا کسب کند حالا دنبال فرصتی دیگر برای درخشش مقابل این بازیکن و هم تیمی های نامدارش است.

بیرانوند به کادر فنی و مدیریت پرسپولیس قول داده است برای این بازی قطعاً بازی خواهد کرد تا دیگر فکر انتخاب جانشین برای او نباشند. او به هیچ وجه نمی‌خواهد شانس بازی کردن دوباره مقابل مهاجمان زهردار فوتبال دنیا همچون مانه، رونالدو و حتی بروزوویچ را از دست بدهد. از این رو می‌خواهد مقابل النصر عربستان بازی کند.

بیرانوند تاکنون دوبار تزریق برای تسریع در روند بافت سلول‌های کشاله ران پای خود داشته و قرار است پرتودرمانی خود را تا سه روز آینده ادامه دهد تا با قرص و آمپول مقابل رونالدو و هم تیمی‌هایش قرار بگیرد.

وبگردی
کدخبر: 46557 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت