کدخبر: 46447 تاریخ انتشار:

زوج بنزما درخواست جدایی داد

ستاره مراکشی الاتحاد عربستان در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.

زوج بنزما درخواست جدایی داد

به گزارش 9 صبح، فصل ۲۳-۲۰۲۲ رقابت‌های لیگ حرفه‌ای عربستان در حالی با قهرمانی الاتحاد همراه شد که عبدالرزاق حمدالله، مهاجم مراکشی این تیم یکی از عوامل تاثیرگذار در مسیر قهرمانی این تیم بود و در پایان این رقابت‌های عنوان آقای گلی را تصاحب کرد.

با توجه به اضافه شدن کریم بنزما از رئال مادرید به الاتحاد به نظر می‌رسید حمدالله از این تیم جدا شود اما با نظر سانتوس، مربی پرتغالی این تیم قرارداد این ستاره مراکشی با الاتحاد تمدید شد. این درحالی است که خبر رسیده یکی از تیم‌های پایتخت نشین امارات متحد عربی با پیشنهاد اغوا کننده به سراغ حمدالله آمده است.

سعید الشامسی، روزنامه‌نگار اماراتی نیز این پیشنهاد را تایید کرده است و اعلام کرده که حمدالله با این باشگاه اماراتی به توافق شفاهی رسیده و از مدیران باشگاه الاتحاد خواسته است که با جدایی این بازیکن موافقت کند. این درحالی است که سرمربی پرتغالی با این جدایی مخالفت کرده و باید منتظر ماند و دید چه سرنوشتی در انتظار این بازیکن مراکشی خواهد بود.

الاتحاد در گروه C رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با تیم سپاهان هم‌گروه است و باید دوشنبه ۱۰ مهرماه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف این تیم برود.

وبگردی
کدخبر: 46447 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت