کدخبر: 46441 تاریخ انتشار:

تقلید نکونام از مجیدی

خیال جواد نکونام برای تغییر تاکتیک در استقلال راحت‌تر می‌شود.

تقلید نکونام از مجیدی

به گزارش 9 صبح، با اضافه شدن گوستاوو بلانکو خیال جواد نکونام برای تغییر تاکتیک در تیم فوتبال استقلال تهران راحت‌تر می‌شود. استقلال مقابل سپاهان با سیستم ۲-۳-۵ بازی کرد که در زمان حمله این سیستم به ۲-۵-۳ تغییر می‌کرد. استقلال در دقایق پایانی دیدار با استقلال خوزستان هم با این شیوه بازی کرد.

در بازی‌های یاد شده به خصوص در دیدار با سپاهان، استقلال از زوج کوین یامگا که مهاجم تخصصی نیست و ارسلان مطهری در نوک خط حمله استفاده کرد که با اضافه شدن گوستاوو بلانکو به ترکیب تیم آبی خیال نکونام در اجرای این سیستم راحت‌تر می شود چرا که می‌تواند از دو مهاجم کلاسیک در نوک خط حمله بهره ببرد. این شیوه را در بازی با استقلال خوزستان زوج مطهری و آرمان رمضانی بازی کردند.

استقلال در دوره فرهاد مجیدی هم در شرایطی در یک فصل بدون شکست قهرمان لیگ برتر شد که سه دفاعه بازی می‌کرد و به نظر می‌رسد جواد نکونام هم علاقمند است به این شیوه روی بیاورد. استقلال در ۴ بازی ابتدایی ۹ امتیاز کسب کرده و در شرایطی برابر سپاهان با یک گل شکست خورد که داور پیش از اعلام پنالتی به سود تیم سپاهان باید به سود استقلال خطا اعلام می کرد. با وجود شکست خیلی‌ها معتقد هستند استقلال در این بازی بهترین نمایش را با فوتبال سه دفاعه داشت.

وبگردی
کدخبر: 46441 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت