کدخبر: 46362 تاریخ انتشار:

تصمیم غیرمنتظره دو بازیکن استقلال

سیدحسین حسینی و امیرارسلان مطهری شاید تیم امید را در بازی‌های آسیایی هانگژو همراهی نکنند.

تصمیم غیرمنتظره دو بازیکن استقلال

به گزارش ۹ صبح، تیم ملی امید بعد از بازی‌های مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا برای شرکت در بازی‌های آسیایی هانگژو راهی چین می‌شود و در این بازی‌ها استفاده از شرایط سنی بازیکنان آزاد است و تیم امید می‌تواند از بازیکنان بزرگسال هم در ترکیب بهره ببرد.

نفراتی چون مهدی قایدی، امیرارسلان مطهری و سیدحسین حسینی در ترکیب تیم امید لیست شده اند. از آنجایی که این بازی‌ها در فیفا دی برگزار نمی‌شود، مهدی قایدی نمی‌تواند با ترک اردوی اتحاد کلبا به اردوی تیم امید ملحق شود و بر همین اساس رضا عنایتی تاکید دارد از سیدحسین و ارسلان در هانگژو بهره ببرد.

خبرهای رسیده از اردوی تیم آبی حاکی از آن است، ارسلان و سیدحسین ممکن است قید همراهی تیم امید در بازی‌های آسیایی هانگژو را بزنند تا بازیکنان تیم امید با حضور در این بازی‌ها تجربه بیشتری کسب کنند و بتوانند مهره موثرتری برای تیم امید در مسیر مقدماتی المپیک پاریس باشند.

بدون شک این تصمیم امیرارسلان و سیدحسین با استقبال اهالی فوتبال مواجه می‌شود، چون نتیجه گیری در بازی‌های آسیایی هانگژو دردی را از فوتبال دوا نمی‌کند اما در صورت صعود تیم امید به المپیک همه اهالی فوتبال خوشحال خواهند شد.

وبگردی
کدخبر: 46362 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت