کدخبر: 46314 تاریخ انتشار:

جواب منفی نکونام به تورس

بازیکن فصل قبل تیم فولاد راهی سیرجان شد.

جواب منفی نکونام به تورس

 

به گزارش 9 صبح، روبرتو تورس بازیکن مورد علاقه جواد نکونام و استقلال تهران، راهی تیم فوتبال گل گهر سیرجان شد. این فصل بازیکنان زیادی بودند که مورد توجه استقلال قرار داشتند اما برای بازی راهی تیم‌های دیگر شدند تا استقلال در نقل و انتقالات فصل ناموفقی را پشت سر بگذارند و به نظر می رسد دلیل اصلی عدم جذب این بازیکنان دستمزد بالای آنها و اهتمام باشگاه استقلال برای رعایت سقف قرارداد بوده است.

یکی از این بازیکنان رضا اسدی بود. مهاجم تراکتور که راهی تیم سپاهان شد. به روایتی حضور او در تیم سپاهان دستمزد ۵۰ میلیارد تومانی برای او به همراه داشت. (البته این خبر بر اساس شنیده‌ها به گوش ما رسیده است.) یا امیرحسین حسین‌زاده که باشگاه شارلروا برای صدور رضایتنامه او ۸۵۰ هزار یورو می خواسته و راهی تیم تراکتور شد.

جدیدترین بازیکنی که از دست استقلال پرید، روبرتو تورس است. بازیکن اسپانیایی که فصل گذشته در تیم فولاد بازی می کرد و این فصل هم ترجیح داد فوتبال خود را در یکی از تیم‌های ایرانی دنبال کند و در نهایت راهی تیم گل گهر شد. گفته می شود در ماجرای این بازیکن باشگاه استقلال مقصر نبود. استقلال حاضر بود با این بازیکن قرارداد امضا کند اما جواد نکونام به دنبال بازیکنی قوی تر از تورس است و این بازیکن هم وقتی دید این فصل جواد او را نمی خواهد، راهی گل گهر شد.

وبگردی
کدخبر: 46314 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت