کدخبر: 46285 تاریخ انتشار:

چراغ سبز مورینیو به آزمون

سردار برای درخشش در لیگ ایتالیا انگیزه زیادی دارد.

چراغ سبز مورینیو به آزمون

به گزارش ۹ صبح، درخشش سردار آزمون در تمرینات تیم فوتبال رم باعث شده است تا خیلی‌ها روی این بازیکن برای حضور در دیدار با امپولی حساب کنند. نور در انتهای تونل مشخص شده است، کارسدورپ به آزمون پاس می‌دهد و او با سینه‌اش توپ را کنترل می‌کند و بوئر دروازه‌بان سوم را با ضربه‌ای مهارنشدنی تسلیم می‌کند. بازی‌ای مثل توتی.

ویدیوی این گل در شبکه های اجتماعی رم منتشر شده است. این بازیکن ایرانی از مصدومیت ساق پای چپش بهبود یافته است. رم با آوردن آزمون به جمع جالوروسی قمار بزرگی را انجام داد. آزمون در طول سال‌ها حضور در زنیت سن پترزبورگ به عنوان مهاجم از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان رفت؛ ۱۰۴ بازی، ۶۲ گل و ۲۳ پاس گل.

هنوز یک هفته تا بازی رم-امپولی باقی مانده است. او امیدوار است که برای اولین بار پس از ورودش به رم در ترکیب تیم به میدان برود. بازیکن ایرانی در دیدار رم - میلان روی سکوهای المپیکو نشست و حالا منتظر است تا برای اولین بار به میدان برود.

آزمون مثل فشنگی است که باید در زمان مناسب شلیک شود. همچنین این مهاجم این هفته تیم ملی کشورش را در دیدارهای دوستانه همراهی نکرد. البته ایران بازی رسمی نداشت و در یک بازی دوستانه مقابل بلغارستان با نتیجه یک بر صفر پیروز شد.

باید دید ژوزه مورینیو از این بازیکن ایرانی در دیدار با امپولی استفاده خواهد کرد یا خیر.

وبگردی
کدخبر: 46285 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت