کدخبر: 46234 تاریخ انتشار:

گل‌محمدی استرس گرفت!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس روزهای دشواری را در پیش خواهد داشت.

گل‌محمدی استرس گرفت!

 

به گزارش 9 صبح، بازیکنانی که از سوی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای انجام مذاکرات و توافق به باشگاه معرفی شده بودند به دلیل مشکلات مالی و نداشتن بودجه کافی با مسئولان باشگاه به توافق نرسیدند و به تیم دیگری پیوستند. باشگاه پرسپولیس هفته‌هاست به دنبال جذب یک مهاجم است تا بتواند مشکلات گلزنی‌اش را برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر و حضور در لیگ قهرمانان آسیا برطرف کند اما هرچه بیشتر تلاش می‌کند کمتر نتیجه می‌گیرد و گزینه‌های آن به دلیل مشکلات مالی یکی - یکی منتفی می‌شوند و به تیم‌های دیگر می‌روند.

پس از آنکه یحیی گل محمدی گزینه برزیلی به باشگاه معرفی کرد و به دلیل رقم بالای یک میلیون و ۳۰۰ هزار دلاری حضور وی در پرسپولیس منتفی شد، یک برزیلی دیگر مد نظر مسئولان باشگاه و کادر فنی قرار گرفت تا در صورت نهایی شدن به فهرست سرخپوشان اضافه شود. با وجود این که مذاکرات بین طرفین به خوبی پیش رفت و «ادمیلسون» حاضر شد برای سال اول با رقم پیشنهادی سرخپوشان به این تیم بپیوندد اما زمانی که کار به مکتوب کردن توافقات رسید، باشگاه پرسپولیس نتوانست به تعهدات مالی به دلیل سقف داخلی بودجه‌اش عمل کند و حضور این بازیکن هم منتفی شد.

دیگر بازیکنی که پرسپولیسی‌ها با او وارد مذاکره شدند اسحاق بلفضیل است که سابقه بازی در الغرافه قطر را هم دارد و در بوندس لیگا بازی کرده است. توافق ابتدایی با این بازیکن صورت گرفت اما از آنجایی که باشگاه نتوانست مبلغ مورد نظر این مهاجم را تامین کند، حضور او هم منتفی شد تا یک ناکامی دیگر در راستای جذب مهاجم خارجی برای سرخپوشان رقم بخورد.

پرسپولیس برای لیگ برتر می‌تواند یک بازیکن را در اختیار بگیرد و یک بازیکن دیگر هم در فهرست آسیایی این تیم می‌تواند جای بگیرد اما حق بازی در لیگ ایران را ندارد. همین ماجرا برای جذب دروازه‌بان خارجی سرخپوشان هم تکرار شد و با وجود مذاکراتی که با چند گزینه صورت گرفت اما در نهایت توافقی انجام نشد تا قفس توری سرخپوشان همچنان لرزان باشد و با وجود مصدومیت علیرضا بیرانوند نگرانی‌های گل‌محمدی برای آینده بیشتر شد.

وبگردی
کدخبر: 46234 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت