کدخبر: 46220 تاریخ انتشار:

استقلال قید بازیکن جنجالی را زد

باشگاه استقلال تهران قید جذب یک بازیکن را زد.

استقلال قید بازیکن جنجالی را زد

 

به گزارش 9 صبح، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران درباره جذب بازیکن جدید و خارجی نیز توضیحاتی ارایه کرد.

فرشید سمیعی، عضو هیئت مدیره استقلال در واکنش به حضور جنجالی حجت کریمی در برنامه شب‌های فوتبالی گفت: این بیشتر لطف و توجه شبکه‌های تلویزیونی به مدیران، حال، گذشته و خیلی گذشته استقلال است. تیم‌های دیگری هستند که در همین شرایط قرار دارند و باشگاه‌های دیگری در این کشور وجود دارند که مدیران عامل سابق آنها مدت‌هاست در صف انتظار هستند تا به خدمت شما (صداوسیما) برسند که سعادت نداشتند.

وی ادامه داد: ما نمی‌توانیم اختلاف نظر موجود در ارکان باشگاه را تکذیب کنیم و حضور مدیران عامل سابق استقلال در برنامه‌های تلویزیونی به سود باشگاه نیست و اگر کسی دلسوز استقلال است، الآن برای تعامل تلاش کند وگرنه صحبت کردن و اختلاف ایجاد کردن کاری ندارد. آقای خطیر بعد از مدت‌ها صحبت کرد و تصمیم دارند فعلا حرفی نزنند. چون هوادار به شفاف سازی نیاز داشتند.

سمیعی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود نکونام قصد دارد در یک برنامه تلویزیونی شرکت کند، گفت: من فکر می‌کنم که کادر فنی و مدیران باشگاه باهوش‌تر از این هستند که در این دام بیفتند. همه باید دست به دست هم بدهند تا تیم برای حضور در دربی آماده شود. بازیکن خارجی اول (گوستاوو بلانکو) برسد و خارجی دومی نیز ان‌شاءالله معرفی و تأیید شود تا برای جذب او نیز در اسرع وقت اقدام شود. همه باید دست در دست هم بدهیم. تیم نتایج خوبی گرفت، آقای نکونام به همراه بچه‌ها عالی کار کردند و از آنها متشکریم، حمایت کامل هیئت مدیره را نیز دارند.

عضو هیئت مدیره درباره جذب بازیکن جدید و خارجی توضیح داد: فعلا دو بازیکن مدنظر است و اگر نیاز به ترمیم تیم باشد، در نیم فصل این کار را انجام می‌دهیم. اولین بازی به زودی می‌رسد. بنا بر دلایلی که پیش آمد، جذب عمر وردة صورت نگرفت. باشگاه و کادر فنی برای جذب بازیکن دوم در تعامل هستند و هر کسی که مدنظر سرمربی است جذب می‌شود و منتظریم این کار انجام بگیرد.

سمیعی در پاسخ به سوالی درباره افزایش بیانیه نویسی‌ها نیز گفت: استقلال هیچ گاه و هیچ موقع آغاز کننده نبوده است. هواداران از باشگاه انتظار دارند و همین الآن ما را مورد مواخذه قرار می‌دهند. ما ساعت‌ها منتظر می‌مانیم ولی اتفاقی رخ نمی‌دهد. چطور زمانی که آقای ساپینتو صحبتی کردند، پانزده دقیقه بعد محروم شد؟

او گفت: زمانی که تیمی بیانیه می‌دهد یا مدیران برخی باشگاه‌ها استوری یا توئیتی منتشر می‌کنند و ساعت‌ها و روزها می‌گذرد و خبری نمی‌شود، نباید انتظار داشت که باشگاه که وکالت هوادارانش را برعهده دارد از منافعش دفاع نکند. ما نمی‌توانیم پاسخ ندهیم. ما منتظر می‌مانیم تا ارکان قضایی ورود کنند ولی متأسفانه فقط در مورد استقلال ورود می‌کنند. قبلا چندبار تیم‌های مختلف تعهد دادند ولی این مسئله اجرایی نمی‌شود اما اگر یک بار برخورد شود، هیچ تیمی آغازکننده بیانیه نویسی نخواهد بود.

وبگردی
کدخبر: 46220 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت