کدخبر: 46118 تاریخ انتشار:

پرسپولیس در تونل وحشت!

تیم فوتبال پرسپولیس برای ادامه مسابقات خود آماده می‌شود.

پرسپولیس در تونل وحشت!

به گزارش ۹ صبح، تیم فوتبال پرسپولیس در فاصله کمتر از ۳ هفته باید ۴ بازی سخت را انجام دهد و روزهای سرنوشت‌سازی پیش‌رو خواهد داشت.

پرسپولیس بعد از برگزاری بازی مقابل فولاد در هفته چهارم لیگ برتر دیگر در لیگ بازی نخواهد کرد و بعد از پایان بازی‌های ملی مستقیما وارد بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد. این تیم در تاریخ ۲۸ شهریور حساس‌ترین بازی مرحله گروهی خود را مقابل تیم قدرتمند النصر برگزار خواهد کرد.

با توجه به حضور پرسپولیس در آسیا، دیدار این تیم مقابل استقلال در هفته پنجم لیگ برتر لغو خواهد شد و تاریخ دقیق آن مشخص نیست. پرسپولیس در تاریخ چهارم مهر باید به مصاف پیکان برود و شش روز بعد از آن هم در دوحه میهمان تیم پرستاره الدحیل قطر خواهد بود. ۱۶ مهر هم پرسپولیسی‌ها در تهران به مصاف گل گهر خواهند رفت؛ تیمی که بسیار سرحال است و در این فصل هم نتایج خوبی گرفته است.

یحیی و تیمش در فاصله ۱۹ روز ۴ بازی سخت و فشرده را باید در آسیا و لیگ برتر انجام دهند و شاید به نوعی تکلیف این تیم برای بازی‌های آسیایی در همان دو بازی نخست مشخص شود. در واقع این ۱۹ روز برای پرسپولیس بسیار حیاتی خواهد بود و همین موضوع به یکی از دغدغه‌های کادر فنی این تیم تبدیل شده است.

وبگردی
کدخبر: 46118 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت