کدخبر: 46114 تاریخ انتشار:

ناسازگاری تیم ملی با بیرانوند!

علیرضا بیرانوند در بازی تیم ملی برابر بلغارستان مصدوم شد.

ناسازگاری تیم ملی با بیرانوند!

به گزارش ۹ صبح، علیرضا بیرانوند برای سومین بار در یک سال اخیر در بازی تیم ملی ایران مصدوم شد و از زمین مسابقه بیرون رفت.

حدود ۱۰ ماه پیش علیرضا بیرانوند که با حضور در ترکیب تیم ملی برای بازی با انگلیس صاحب یک رکورد بسیار ویژه شده بود (او اولین دروازه‌بان تیم ملی ایران است که در دو جام جهانی بازی کرده) فقط ۸ دقیقه جلوی انگلیس بازی کرد و بعد از برخورد شدید با سیدمجید حسینی، نتوانست به بازی ادامه دهد و نهایتا جایش را به سیدحسین حسینی داد.

واکنش کارلوس کی‌روش در زمانی که مشخص شد علیرضا بیرانوند نمی‌تواند به بازی ادامه دهد، بهترین توصیف برای وضعیت تیم ملی بعد از رفتن بیرانوند و حضور حسینی در میدان بود. در روزی که سنگین‌ترین شکست تیم ملی در تاریخ جام جهانی رقم خورد، بیرانوند جایی در بین متهمان این شکست سنگین از دید کاربران فضای مجازی نداشته و شاید این موضوع، از خوش‌شانسی او بوده است!

سی‌ام خردادماه و در بازی فینال تورنمنت کافا برابر ازبکستان، علیرضا بیرانوند در ابتدای بازی با ازبکستان در فینال کافا پس از برخورد با عزت‌اللهی مصدوم شد و جای خود را به نیازمند داد.

شاید تنها بازیکن ملی پوش و بدون جانشین پرسپولیس، علیرضا بیرانوند باشد چرا که جانشین مطمئنی روی نیمکت سرخ‌پوشان ندارد. امیررضا رفیعی گلر ذخیره علیرضا بیرانوند است که تجربه بازی در لیگ برتر را در کارنامه ندارد. به همین خاطر باید به یحیی گل‌محمدی حق داد که نگران مصدومیت احتمالی دروازه‌بان ملی پوش خود باشد خاصه آن که پس از اردوی تیم ملی باید در لیگ قهرمانان آسیا و دربی به میدان برود.

حالا علیرضا بیرانوند برای سومین بار متوالی در یک سال اخیر در بازی تیم ملی مصدوم شده است. مصدومیت بیرانوند در حین بازی ایران و بلغارستان از ناحیه پشت ران باعث شد تا او در نیمه نخست جای خود را به پیام نیازمند بدهد و درحالی‌که کاملاً از این منطقه احساس درد می‌کرد، ادامه بازی را از روی نیمکت تماشا کند. طبق اعلام کادر پزشکی تیم ملی، بیرانوند از ناحیه کشاله پا دچار آسیب‌دیدگی شده و کارهای اولیه به‌ سرعت برای او انجام شده است.

وبگردی
کدخبر: 46114 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت