کدخبر: 46106 تاریخ انتشار:

روزهای تاریک کی‌روش در قطر!

کارلوس کی‌روش کار سختی برای موفقیت در قطر دارد.

روزهای تاریک کی‌روش در قطر!

 

به گزارش 9 صبح، تیم ملی فوتبال کنیا در یک بازی جنجالی با نتیجه دو بر یک میزبان خود قطر را شکست داد. در این مسابقه کنیای سخت‌کوش با هدایت انگین فیرات، سرمربی نام‌آشنای ترکیه با نتیجه دو بر یک قطر را شکست داد. در شرایطی که قطری‌ها به شدت به داوری اعتراض داشتند و پایان بازی نیز با درگیری میان بازیکنان و کادر فنی دو تیم همراه بود.

کنیا در ابتدا توسط اوکومو گل اول را در دقیقه ۲۰ وارد دروازه قطر کرد اما در ادامه کاپیتان حسن الهیدوس از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۳۴ بازی را به تساوی کشاند. با این حال تیم میهمان روی حرکت اولونگا و پاس او به دهانه دروازه با ضربه ماندی در دقیقه ۹۰+۱ گل برتری خود را وارد دروازه قطر کرد که با کارلوس‌کی‌روش عصبانی انتظار بیشتری از این مسابقه داشت.

کی‌روش به گل‌ دوم کنیا به دلیل خطا روی بازیکن قطر اعتراض داشت و همچنین دقایقی پس از این گل معتقد بود باید یک پنالتی برای تیمش توسط داور قطری این دیدار گرفته می‌شد. با این حال عبدالرحمن داور قطری مسابقه از گرفتن پنالتی امتناع کرد که این دیدار و در شرایطی که فیرات مشغول شلوغ بازی در کنار خط بود به پایان برسد، برد مهمی برای این سرمربی ترک تبار است که در بازی آخر دوستانه‌اش برابر ایران دو بر یک شکست خورده بود.

کی‌روش نیز پس از حذف از جام طلایی و شکست در آخرین بازی آن جام، دور جدیدی از تمرینات را آغاز کرده بود و تیمش را آماده بازی روسیه می‌کند، انتظار بیشتری از تیمش داشت، به خصوص که ستارگان معروف قطر حسن الهیدوس، بوعلام خوخی و اکرم عفیف به تیم بازگشته‌اند و به نظر نمی‌رسید کار سختی مقابل کنیا داشته باشند.

وبگردی
کدخبر: 46106 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت