کدخبر: 45974 تاریخ انتشار:

فولاد رنگ عوض کرد!

هواداران تیم فوتبال فولاد خوزستان به آینده امید دارند.

فولاد رنگ عوض کرد!

به گزارش ۹ صبح، باشگاه فولاد خوزستان نوشت: پس از بررسی فنی گزینه‌های مختلف داخلی و خارجی و انجام گفت‌وگوهای فشرده، سرانجام در ساعات اولیه بامداد چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ جلسه مشترک حمیدرضا شعبانی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان با خوان ایگناسیو مارتینس برگزار و پس از دست یابی به توافقات لازم، قرارداد همکاری با این مربی امضا شد.

از سوابق مربیگری خوان ایگناسیو مارتینس می توان به هدایت تیم‌های فوتبال آلبسته، کارتاگنا، لوانته، رئال وایادولید، المریا و رئال ساراگوسای اسپانیا، شنژن چین و همچنین العربی کویت اشاره کرد.

بر اساس اطلاعات درج شده در سایت‌های معتبر اسپانیایی، Juan Ignacio Martínez، که به اختصار با نام JIM نیز شناخته می‌شود، یک مربی فوتبال باتجربه و موفق است که در طول دوران مربیگری خود، تیم‌های مختلفی را در اسپانیا و خارج از کشور هدایت کرده است.

مارتینس ۵۹ ساله با سابقه بیش از ۱۳۰ مربیگری در لالیگا اکنون در دومین تجربه حضور در منطقه خاورمیانه هدایت فولاد خوزستان را برعهده داشته و این فرصت را دارد که با تفکرات جدید خود فولادی مستحکم و آبدیده را برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر آماده کند.

وبگردی
کدخبر: 45974 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت