کدخبر: 45959 تاریخ انتشار:

پاقدم آزمون برای مورینیو خوب نبود!

تیم فوتبال رم شروع خوبی در لیگ ایتالیا نداشته است.

پاقدم آزمون برای مورینیو خوب نبود!

به گزارش 9 صبح، تیم فوتبال رم با مورینیو شروعی بسیار بد داشته و از حالا برخی گمانه‌زنی می کنند او شاید در اواسط فصل از رم نیز مثل سه باشگاه قبلی‌اش اخراج شود.

تنها پس از سه بازی از فصل جدید سری آ، اینتر و میلان، تیم های صدرنشین، هشت امتیاز از رم ژوزه مورینیو پیشی گرفته‌اند. برای خداحافظی با عنوان قهرمانی هنوز خیلی زود است، اما در پایتحت ایتالیا خوشبینی ها زیاد نیست. با تنها کسب یک امتیاز از ۹ امتیاز ممکن، رم خود را در منطقه سقوط می بیند و هوادارانش شروع به تردید کرده اند. 

در تابستانی که لئاندرو پاردس، رناتو سانچس، سردار آزمون، لوکاکو، کریستنسن و حسام عوار فرانسوی با رم قرارداد بسته اند، دو شکست متوالی مقابل هلاس ورونا (۲-۱) و میلان (۱-۲) زنگ خطر را به صدا درآورده است. در المپیکو، رم مقابل سالرنیتانای معمولی به لطف گل دیرهنگام بلوتی، توانست یک امتیاز بگیردوپ.

پس از تعطیلات، رم در خانه میزبان امپولی است، تنها تیمی که تا به اینجای فصل هنوز گلی نزده است. این یک فرصت طلایی برای رم خواهد بود که از بحران خارج شود و صعود به رده های بالاتر را آغاز کند. 

مقام ششمی که با رم در دو دوره اخیر به دست آورد به مورینیو کمک کرد تا این تیم را به لیگ اروپا برساند. در حال حاضر، .کسب سهمیه لیگ قهرمانان کمی مشکل به نظر می رسد، اگرچه که ۳۵ بازی باقی مانده و همه چیز می تواند بهتر پیش برود. 

اجازه دهید در مورد مورینیو با احتیاط پیش برویم، زیرا در سه باشگاه آخری که او بوده، آن‌ها در اواسط فصل او را کنار گذاشتند. این اتفاق در چلسی (۲۰۱۶) برای او افتاد، دوباره در منچستریونایتد (۲۰۱۹) تکرار شد و در نهایت در تاتنهام (۲۰۲۱) که البته اخراجش غیرمنصفانه بود. 

به نظر می رسد که روش های آقای خاص در ۶۰ سالگی کارایی خود را از دست داده اند، با این حال، نام او همچنان اعتبار خود را حفظ کرده است. جای تعجب نیست که او در تابستان امسال پس از لوئیس انریکه، گزینه دوم برای پاری سن ژرمن بود.

وبگردی
کدخبر: 45959 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت